pokaz iluzji

Zapierający dech w piersiach pokaz iluzji

Niedawno z rodziną poszłam na pokaz iluzji. Byłam pod jego wrażeniem, choć na początku nastawiłam się raczej sceptycznie. Nigdy nie lubiłam takich rzeczy, bo traktowałam tych magików jako po prostu zwykłych oszustów. Namówiono mnie jednak, żebym poszła z całą rodziną i się trochę rozerwała.

Pokaz iluzji – co mi się najbardziej podobało

pokaz iluzjiPokazy iluzjonistyczne nie stanowią dla mnie źródła fajnej rozrywki. Tym razem jednak było inaczej. Nie mogłam się tego spodziewać, ale z mojej twarzy zniknął przykry wyraz twarzy i zastąpił go szeroki uśmiech. Chwilami zaśmiewałam się do rozpuku, w chwili kiedy pokaz iluzji dochodził do punktu kulminacyjnego. Poza tym był on prowadzony w taki sposób, że co chwilę były powody do śmiechu albo przestrachu. Nie będę teraz streszczać, co się działo, ale było naprawdę świetnie. Bawili się mali i duzi. Ci, którzy na co dzień nie uczestniczą w czymś takim jak pokazy iluzji także bawili się dobrze. Rozmawiałam dużo z niektórymi osobami po występie, bo byli to moi znajomi. Oni także nie cenią sobie czegoś takiego, jak pokazy magii. Może uprzedzenia biorą się z jakichś marnych programów w telewizji, które kiedyś miały miejsce, a które zniechęciły do takich występów. Nie były bowiem zbyt dobrej jakości chociaż z rzadka pojawiały się także świetne spektakle iluzjonistyczne prosto z Ameryki.

Ja nawet lubiłam je oglądać, ale nie liczyłam nigdy na to, że coś podobnego spotka mnie w Polsce na jakimś zwykłym pokazie. Rzeczywiście byłoby to bardzo trudne, bo jednak potrzeba na to więcej pieniędzy. Mimo to jednak cieszę się, że byłam na tym małym pokazie, bo był on zabawny i chwilami zapierał dech.

 

Więcej o szałowych pokazach iluzji na stronie:

http://www.panzabek.pl