Z czego składa się podryw?

Uwodzenie jest tak naprawdę umiejętnością, której można się nauczyć. Warto zastanowić się nad tym na czym to polega i co jest konieczne do osiągnięcia mistrzostwa w podrywie. Jestem pewien, że jeśli się postaracie to osiągniecie wspaniałe efekty.

Co jest najważniejsze w uwodzeniu?

szkoła podrywuOgółem podryw składa się z dwóch rzeczy. Chodzi tu o wzbudzenie pożądania, a także poczucia podobieństwa czy też raczej zaufania i bezpieczeństwa. W przypadku gdybyście potrafili jedynie wzbudzać pożądanie, to możecie liczyć na jednonocne przygody ale raczej nic więcej. Natomiast przy samym bezpieczeństwie i zaufanie zostaniecie jedynie przyjaciółmi, co jest problemem wielu facetów. Zapewne zastanawiacie się w jaki sposób wzbudzić pożądanie. Należy powoli eskalować dotyk. Czyli po prostu czasem musnąć dłonie, dotknąć barku lub coś podobnego. Z czasem trzeba coraz bardziej się zbliżać. Oczywiście trzeba to robić w taki sposób by kobieta czuła się swobodnie. Do tego warto pokazać mową ciała pewność siebie, a także w tym co mówicie nie powinniście wychodzić na desperatów. Gdy już wzbudzicie nieco pożądania i pokażecie, że jesteście całkiem dobrym facetem, to warto pokusić się o rozwijanie między sobą zaufania oraz bezpieczeństwa. Z tym większość osób nie ma problemu, bo jednak należy dobrze słuchać oraz interesować się drugim człowiekiem. Oczywiście całkiem dobrym pomysłem jest jakaś szkoła podrywu. Na kursie dowiecie się czego właściwie wam brakuje jeśli chodzi o uwodzenie kobiet. Doświadczony uwodziciel zwróci uwagę na to co powinniście u siebie rozwijać.

Warto jednak pamiętać o kluczowej zasadzie jeśli pragniecie uwodzić niezwykle piękne kobiety. Trzeba przede wszystkim dbać o siebie, rozwijać siebie oraz pamiętać że jest wiele innych kobiet u których macie szanse. To ma być zabawa, a nie desperacka potrzeba.