Wyprzedaż przeszklonych zamrażarek

Pracę w salonie handlowym dostałem dzięki pomocy mojego kolegi. To właśnie on powiedział mi o rekrutacji i tylko dlatego postanowiłem się zgłosić. Nie posiadałem dużego doświadczenia, co sprawiało, że miałem nikłe szanse. Udało się jednak, ponieważ potrafiłem się odpowiednio zaprezentować na rozmowie.

Dużo pojemnych zamrażarek na wyprzedaży 

zamrażarka przeszklonaPracodawca wysłał mnie na szkolenie, dzięki któremu zdobyłem dodatkowe zdolności handlowe a to było niezbędne przy wykonywaniu tej pracy. Trafiłem do działu lodówek i zamrażarek, co mi odpowiadało, bo to był sprzęt, który doskonale znałem. Potrafiłem doradzić każdemu klientowi w kwestii wyboru i zawsze sobie radziłem. Ostatnio do naszego sklepu trafiła dostawa. Głównym produktem była zamrażarka przeszklona, która miała trafić na wyprzedaż. Szef zamówił kilkanaście takich zamrażarek. Dogadał się z producentem i nabył je za połowę ceny. Nie dziwiło więc nikogo, że zamówił te zamrażarki w tak dużych ilościach. Osobiście zająłem się wyprzedażą i zachęcałem klientów do zakupów. Pojawiało się wielu właścicieli sklepów, którzy najczęściej robili zakupy w tym sklepie i to głównie oni interesowali się tymi zamrażarkami. Wyprzedaż była atrakcyjna, ponieważ w takiej niskiej cenie żaden inny sklep nie sprzedawał zamrażarek przeszklonych. Był to pierwszy miesiąc mojej pracy w tym sklepie i byłem z siebie zadowolony. Sprzedałem wszystkie zamrażarki z wyprzedaży i nawet dostałem pochwałę od szefa a na to w zasadzie nie liczyłem.

Po trzech miesiącach dostałem umowę o pracę, ponieważ świetnie sobie radziłem. Zarobki miałem bardzo wysoki i głównie z tego powodu tak zabiegałem o tę pracę. Stanąłem na nogi dość szybko i nie musiałem już myśleć o finansach. Praca była ciekawa i pełna wyzwań każdego dnia.