Wynajem przenośnej toalety na budowę

Kiedy razem z mężem kupowaliśmy działkę pod budowę naszego wymarzonego domu wiedziałam, że moje marzenia o własnym domu niedługo się spełnią. Trzeba było jeszcze znaleźć odpowiednią ekipę, która wybuduje nasz dom. Okazało się, że będzie z tym więcej pracy niż zakładałam. 

Wynajem przenośnych toalet – szybki i sprawny 

toalety przenośne wynajem wołominNasz kierownik budowy powiedział, żebyśmy nie zapomnieli o jeszcze kilku kluczowych kwestiach dla ekipy budowlanej. Jedną z nich było zapewnienie zaplecza higienicznego, czyli miejsca do załatwiania swoich potrzeb fizjologicznych. Potrzebny był także dostęp do bieżącej wody. Wydawać by się mogło, że załatwienie przenośnej toalety typu toi toi to jest łatwa sprawa, bo jest ich dosyć sporo. Ale okazało się, że wiele z tych firm ma albo za mało toalet i nie mogą już wynająć kolejnej, albo mają duże obłożenia. Zastanawialiśmy się z mężem co zrobić w takiej sytuacji, bo byliśmy w kropce a kierownik budowy na nas naciskał. Stwierdziliśmy, że poszukamy firmy spoza Warszawy, która oferuje toalety przenośne wynajem wołomin był miejscowością z której do Warszawy było dosyć blisko, więc wiedzieliśmy, że firma dowiezie nam przenośną toaletę na czas, a dodatkowo także będzie miała możliwość na bieżąco ją serwisować. I nie myliliśmy się, udało nam się znaleźć profesjonalną firmę w Wołominie, która szybki i sprawnie dostarczyła nam przenośną toaletę na budowę, byliśmy bardzo zadowoleni. Podobnie ekipa budowlana i nasz kierownik budowy. 

Firma okazała się być rzetelna i naprawdę świetna. Widząc liczbę osób pracujących sami określili jak często trzeba będzie wywozić nieczystości, a dodatkowo zostawali nam produkty, dzięki którym w toi toiu nie unosił się nieprzyjemny zapach. Będziemy im polecać każdemu znajomemu rozpoczynającemu budowę.