Wynajem auta dla szefa

Kiedy przyjechałem dzisiaj do pracy mój szef powiedział mi tuż przed wejściem, że nie mam się nie rozbierać, gdyż jedziemy do nowo otwartej wypożyczalnie samochodów osobowych, która podobno posiada coś, czego nie mają inne firmy. Nie chciało mi się za bardzo w to wierzyć, gdyż wiedziałem, że do rynek wypożyczalni samochodów osobowych jest już tak przesycony, że na pewno wszystkie firmy mają praktycznie każdy model samochodu.

Samochody dla każdego

krakowska wypożyczalnia samochodówSamochodu, na którym można się zdecydować, jednakże byłem na tyle ciekawy tego, co wymyślił mój szef, że postanowiłem pojechać razem z nim. Okazało się, że wypożyczalnia samochodów, do której jechaliśmy znajdowała się tuż przy lotnisku. Już wiedziałem, że na pewno taka lokalizacja sprzyja odwiedzinom klientów, którzy zainteresowani są przede wszystkim szybkim wynajmowaniem samochodu tuż po podróży, albowiem takie osobówki, które tam znalazłem razem z szefem wydawały się normalne, jak każde inne. Jednakże po krótkiej rozmowie z pracownikiem firmy okazało się, że dysponują przede wszystkim samochodami z napędem hybrydowym, które znacząco zmniejszają koszty eksploatacji takiego samochodu, dlatego też tym bardziej opłaca się wynajem na dłuższy okres czasu, czym oczywiście zainteresowany był mój szef. Krakowska wypożyczalnia samochodów była także dobrze zlokalizowana. Zdecydowaliśmy się więc, że zapiszemy się na jazdę próbną najnowszym modelem samochodu z dwutysięcznego osiemnastego roku, który naprawdę prezentował się bardzo dobrze i okazało się, że praktycznie wyjechał dopiero co z linii produkcyjnej.

Po tym poznałem, gdyż miał taki mały przebieg. Mówiąc szczerze nigdy nie miał okazji jechać takim nowym samochodem, dlatego już teraz wypożyczalnia samochodów osobowych, którą znaleźliśmy zrobiła na mnie duże wrażenie i pomyślałem przez chwilę, że może sam wynajmę coś prywatnie.