Wymiana okien w mieszkaniu teściów

Moi teściowie mają dwa mieszkania. Po prostu jedno z tych mieszkań to było służbowe mieszkanie teścia, które udało im się wykupić za dobre pieniądze. Teraz doszli do wniosku., że to mieszkanie mogliby wynajmować bo byłby to dodatkowy dochód dla nich na emeryturze.

Okna do mieszkania na wynajem

okna w NadarzynieNa pewno jest to dobry pomysł bo by będąc na emeryturze dzięki temu mogli sobie na więcej pozwolić. Przede wszystkim by nie musieli opłacać dwóch mieszkań jak to robili do tej pory. I nie dość, że nie opłacaliby tego mieszkania to jeszcze mieli by co miesiąc dodatkowo jakieś pieniądze. Moim zdaniem mogli już wynajmować to mieszkanie naprawdę sporo czasu temu. Jednak lepiej zrobić to później niż wcale. To mieszkanie jest naprawdę bardzo ładne. Trzeba by tylko wymienić w nim okna. Te stare nie dość, że są brzydkie to jeszcze nieszczelne. A nikt nie będzie chciał wynajmować mieszkania z nieszczelnymi oknami. Teściowa powiedziała mi, że ładne są okna w Nadarzynie, i że tam co jakiś czas są różnego rodzaju promocje. Także może i teraz coś takiego będzie. Teściowie pojechali rozeznać się ile by taka wymiana okien ich kosztowała.Gdy wrócili powiedzieli, że od razu już wszystko zamówili. Tak jak myśleli była po prosty promocja na pewien rodzaj okien. I te okna były naprawdę bardzo ładne. No wiadomo, że nowe okna na pewno będą się lepiej prezentowały w tym mieszkaniu. I na pewno będą także łatwiejsze jeśli chodzi o utrzymanie czystości.

Ta ekipa, która ma przywieźć i zamontować nowe okna ma także wymontować i zabrać stare. To też jest niewątpliwie duży plus. Bo tak naprawdę z wyrzuceniem takiej ilości okien też by mógł być problem. Ekipa bardzo szybko wszystko zrobiła. Okna prezentują się naprawdę bardzo dobrze. Teściowa kupiła też nowe karnisze i zasłony.