Wygoda i trwałość spodni jeansowych

Całkiem niedawno przeprosiłam się na nowo z moimi starymi dżinsami, które od kilku lat leżały na dnie szafy zupełnie nieużywane. Niskie temperatury sprawiły, że pożegnałam się na okres zimowy ze swoimi rajstopami oraz leginsami właśnie na rzecz dżinsów, ale oprócz tego, że jest mi w nich znacznie cieplej odkryłam także inne ich zalety.

Kobiece i modne jeansy 

trwałe jasne jeansy damskiePrzez długi czas nosiłam głównie leginsy oraz rajtuzy z prostego powodu, jakim była dla mnie wygoda. Jeansy kojarzyły mi się z ograniczonymi ruchami dlatego z nich zrezygnowałam. Nie wiedziałam wówczas jednak tego, że fakt, iż w spodniach było mi niewygodnie nie był spowodowany charakterystyką samego ubrania, a źle dobranego rozmiaru o czym przekonałam się dopiero niedawno, kiedy założyłam swoje stare jeansy z czasów, gdy ważyłam kilka kilo więcej. Dopiero teraz dostrzegłam, że wtedy były dla mnie one po prostu za ciasne, a obecnie leżały idealnie. Spodobało mi się noszenie jeansów na nowo dlatego postanowiłam zakupić kilka par, a w tym śliczne trwałe jasne jeansy damskie które w szczególności skradły moje serce. Klientki w opiniach internetowych bardzo zachwalały ten model pod względem jakości gwarantując, że nie przecierają się one na udach co niestety często występuje w przypadku spodni jeansowych. Ponadto bardzo spodobał mi się ich krój. Były to spodnie rurki, z wysokim stanem, które idealnie przylegały do ciała, jednocześnie gwarantując swobodę ruchów.

Wraz z nowym, ulubionym modelem jeansów przekonałam się jednocześnie do spodni z wysokim stanem, których nigdy wcześniej nie miałam. Moje nowe, jasne jeansy idealnie podkreślają sylwetkę, a w szczególności talię oraz biodra. Wyglądam w nich, jakbym była jeszcze szczuplejsza, a ciało było smukłe i pozbawione jakichkolwiek nierówności. Te spodnie świetnie też podkreślają pośladki dając wrażenie, jakby były jędrniejsze.