Wydajność jednej świetlówki

Wybierając oświetlenie do mojego nowo otwartego salonu kosmetycznego. Chciałam, żeby lampy dawały dużo światła a nie koniecznie ładnie wyglądały. Poprosiłam o pomoc znajomego oświetleniowca, bo wiedziałam, że na pewno coś mi doradzi i wymyśli takie rozwiązanie, które będzie idealnie pasować do moich wymagań.

Nowoczesna świetlówka Led

wydajna świetlówka liniowa ledW mojej nowej recepcji postawiłam jednak na elegancką lampę, żeby pasowała do wystroju. Jednakże, jeśli chodziło o specjalistyczne pomieszczenia do wykonywania zabiegów bardziej zależało mi, żeby było więcej światła niż estetyki. Mój znajomy oświetleniowiec zaproponował, że zamontowana wydajna świetlówka liniowa led wystarczy na odpowiednie naświetlenie pomieszczenia. Zgodziłam się od razu, bo mu ufałam. Nie pomyliłam się co do niego. Świetlówka okazała się strzałem w dziesiątkę, ponieważ dawała naprawdę dużo światła. Dodatkowo taka świetlówka może świecić nawet do 50 tysięcy godzin. Również cena takiej świetlówki jest dużo tańsza niż innej przeciętnej lampy. Poprosiłam o zamontowanie po trzech świetlówek liniowych na pomieszczenie i byłam bardzo zadowolona z efektów. Estetyka takich świetlówek może nie powala na kolana, ale nie zawsze wygląd trzeba postawić na pierwszym miejscu. Jako kosmetyczka chciałam zapewnić sobie wygodę z wykonywanej pracy, a to dość ważne jak wykonuje się specjalistyczne zabiegi i usługi kosmetyczne które oferuję mój salon.

Usługa zamontowania świetlówek liniowych kosztowała mnie mniej niż jakby miały być zamontowane tradycyjne lampy dlatego że po prostu byłoby ich więcej. Więc zaoszczędziłam dodatkowe pieniądze. Byłam bardzo zadowolona z porady jaką dostałam od mojego znajomego jak również z samego wykonania zlecenia. Powiedział jeszcze, że w razie awarii świetlówki od razu mam dzwonić.