Woda a mózg

 

Cierpicie czasem na obniżoną koncentrację, słabą wydajność i wydaje Wam się, że mózg ie chce pracować? Oczywiście, użyte wcześniej sformułowania mogą być nieco przesadzone, jednak chyba każdy zna wymienione stany. Mózg człowieka, jest najważniejszym organem w ciele. Gdy umiera, kończy się życie. To on odpowiada za nasze samopoczucie oraz za wydajność w pracy. Bardzo duży wpływ na działanie mózgu ma woda, gdyż jest ona jego podstawowym budulcem.

Skuteczne badania wody w Warszawie dowodzą

Ocskuteczne badania wody w Warszawiezywiście do odpowiedniego działania mózgu potrzeba wiele składników odżywczych i minerałów. Jednak zakładając,
że człowiek odżywia się regularnie, spożywając zbilansowane posiłki, nie powinno być problemów. problemem może być jednak brak świadomości, związany ze spożywaniem wody złej jakości. Skuteczne badania wody w Warszawie, , wskazują jak wiele zawiera ona minerałów, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania. Jednak nie zawsze korzystając z wody lecącej z kranów, możemy mieć pewność, że nie zawiera ona zanieczyszczeń, oraz składników szkodliwych. Bardzo popularne, zagotowywanie wody w czajnikach, powoduje wytrącenie wielu mikroelementów, a co za tym idzie, wraz ze spadkiem ryzyka wystąpienia substancji szkodliwych, spada również jej zmineralizowanie, co również traktowane jest, jako obniżenie jakość. Badania wody, wskazują, że od zagotowywania zdecydowanie lepsze jest używanie filtrów osmotycznych, które nie powodują wzrostu temperatury płynu, filtrują go jednak, pozbywając się substancji szkodliwych oraz dbając o odpowiednie zmineralizowanie podstawowego budulca naszego mózgu. Dobra jakość wody może powodować lepszą wydajność mózgu. Znikną problemy z koncentracją, wystąpi natomiast wzmożona kreatywność.

Jeżeli pomimo zbilansowanej diety oraz odpowiedniej ilości odpoczynku mózg wciąż nie pracuje na najwyższych obrotach, przyczyn należy szukać właśnie w wodzie. Jej jakość ma przełożenie na cały organizm, zwłaszcza na kreatywność i zdolność wytężania umysłu. Jeżeli dostarczymy odpowiednią ilość tego płynu w odpowiedniej ilości, problem powinien zniknąć.