Wakacje z dziećmi

Zbliżający się weekend majowy postanowiliśmy wykorzystać z rodzinką w pełni możliwości. Wzięliśmy z żoną dodatkowy dzień urlopy, ażeby nieco przedłużyć nasze mini wakacje. Chcieliśmy na ten wypoczynek udać się rzecz jasna z dzieciakami, aby i one nieco odetchnęły. Dlatego też zaczęliśmy bardzo szybko poszukiwania odpowiedniego pensjonatu, który były przyjazny rodzicom i aktywnym dzieciakom.

Nadmorski, rodzinny ośrodek wczasowy

pensjonat dla rodzin z dziećmi nad morzemGdy zorientowaliśmy się z żoną, że wielkimi krokami zbliża się weekend majowy, postanowiliśmy urządzić sobie za jego pomocą mini wakacje. Wzięliśmy dodatkowy dzień wolny w pracy, by nieco je przedłużyć. Chcieliśmy wybrać się nad morze z naszymi kochanymi pociechami. Wiedzieliśmy, że majówka to dość gorący okres jeśli chodzi o wyjazdy, w związku z czym podjęliśmy bardzo szybko decyzję o wyjeździe. Obiektem naszego zainteresowania stał się więc pensjonat dla rodzin z dziećmi nad morzem. Chcieliśmy, by był to również miły czas dla naszych dzieci, żeby również miały rozrywki dla siebie. Nasze pociechy są bardzo aktywne, dlatego też chcieliśmy, by ośrodek był przyjazny takim małym rozrabiakom, których wszędzie jest pełno. Wybrane przez nas miejsce oferowało również specjalne zajęcia dla dzieci, dlatego też byliśmy pewni, że chcemy spędzić w nim majówkę. Kiedy okazało się, że jest w nim wolne miejsce w interesującym nas terminie, bez dłuższego namysłu je zarezerwowaliśmy.

Powrót z mini wakacji do naszej szarej rzeczywistości nie był przyjemny, ale zdołaliśmy naładować bardzo dobrze baterie pozytywną energią. Pobyt w nadmorskim ośrodku wczasowym zaliczamy do niezwykle udanych. Faktycznie był on przyjazny dzieciom, dzięki czemu nasze pociechy ciągle miały jakieś zajęcie. Z pewnością kiedyś tam jeszcze wrócimy.