W Gdyni są obszerne magazyny

Ostatnio postanowiłem założyć nową firmę. Będziemy zajmować się w niej produkcją gier logicznych. Różnego rodzaju puzzli, planszówek, kostek rubika. Od zawsze bardzo się tym interesowałem i nawet chodziłem na zajęcia szachowe w Gdyni. Być może będę musiał niedługo znaleźć sobie jakiś pojemny magazyn, gdy już zacznę produkować zagadki na większą skalę. Mam nadzieję, że tak się stanie.

W Gdyni można łatwo znaleźć magazyn

magazyn gdyniaNie spodziewałem się aż takiego sukcesu. Wszyscy chcą teraz grać w moje planszówki. Pomysłowe puzzle mojego projektu stały się takim hitem, że potrzebuję dużo miejsca do składowania pudełek. Jeśli chodzi o magazyn gdynia jest na szczęście miejscem, gdzie bardzo łatwo go znalazłem i nie jest on zbyt drogi. Mogę śmiało trzymać w nim mnóstwo kartoników z puzzlami. Teraz zaczynam sprzedawać je już na masową skalę. Wspaniale jest obserwować jak firma się rozwija i wszystko działa tak, jak bym tylko tego sobie wymarzył. W magazynie zatrudniam teraz wielu pracowników, którzy zajmują się segregowaniem gier, potrzebny jest też transport, dzieki któremu można sprowadzać do magazynu produkty stworzone przez mój sztab matematyków i artystów, którzy wspólnie projektują gry. Teraz wszystk idzie po mojej myśli i niedługo będę mógł znacznie poszerzyć asortyment. Planuję już wprowadzenie wielu nowych, ciekawych tytułów. Może zacznę pracować także nad labiryntami? To by mogło być coś naprawdę ciekawego.

Minęło wiele lat, od kiedy założyłem swoją firmę z łamigłówkami. Teraz mam w Gdyni wiele obszernych magazynów i trzymam w nich setki różnych tytułów planszówek. Wiele z nich jest mojego autorstwa, inne stwrzyli zatrudnieni przeze mnie specjaliści. Kiedyś przekażę całą firmę i wszystkie magazyny, swojej córki Anastazji, która podziela moje zainteresowania. Robi się z tego rodzinny biznes.