Użyłam talerzy jednorazowych na imprezie

 

Niebawem wychodzę za mąż i postanowiłam zorganizować spotkanie dla dziewczyn. Nie chciałam mieć typowego wieczoru panieńskiego, tylko zwykłe spotkanie. Najbardziej odpowiadał mi grill na działce na świeżym powietrzu i taką imprezę zorganizowałam.

Pomysł z talerzami jednorazowymi był genialny

talerze jednorazoweWpadłam na dosłownie genialny pomysł, by kupić talerze jednorazowe, które później będzie można wyrzucić. Nie będę musiała po imprezie ich myć a sprzątanie będzie dzięki temu o wiele prostsze. Pojechałam więc do sklepu. Zakupiłam tam nie tylko talerze jednorazowe, ale również sztućce oraz kubki do piwa. Teraz to już na pewno nie będę nic musiała myć, tylko wszystko się wyrzuci. Takie imprezy to ja mogę organizować co weekend. Wszystkie zaproszone koleżanki potwierdziły swoją obecność i mogłam zająć się zakupami. Kupiłam warzywa na grilla, karkówkę oraz kiełbasę. Zaopatrzyłam się w dużo piwa i nawet zwiozłam tam laptopa. Muzyka musi grać przez całą imprezę. W przygotowaniach pomogła mi Zosia, która zauważyła, że nie zabrałam wszystkiego. W domu zostały talerze jednorazowe, po które musiałam wrócić. Bez nich impreza się nie odbędzie a na działce nie mam żadnych talerzyków. Wróciłam po nie od razu. Na szczęście od domu na działkę jest odległość dziesięciu kilometrów i raz dwa obróciłam w dwie strony. Do imprezy jestem w pełni przygotowana. Te talerze jednorazowe, które kupiłam są bardzo mocne i wyglądają praktycznie jak zwykłe. Nic się nie wygina a jedzenie leży stabilnie nawet jak ktoś ma talerz na kolanach.

Impreza była tak udana, że bawiłyśmy się do białego rana. Jedzenie wszystkim smakowało a następnego dnia tylko wyrzuciłam wszystko i nie było żadnego sprzątania. Dzięki temu raz dwa wróciłam do domu i mogłam sobie spokojnie odpocząć.