Świetna zabawa dzięki klockom świecącym w ciemności

Mam dwoje dzieci w wieku przedszkolnym – chłopca i dziewczynkę. Są bliźniakami dwujajowymi. Na co dzień rozpiera je energia. Są bardzo aktywne i wszędzie ich pełno. Nie ulega wątpliwości, że wychowanie takich urwisów stanowi nie lada wzywanie. Staram się odpowiednio organizować moim dzieciom czas tak, aby miały możliwość rozładowania nadmiaru energii.

Dzieci chętnie bawią się świecącymi klockami

tanie klocki świecące w ciemnościMoje dzieci są bardzo aktywne. Ciągle muszą coś robić. Czasami trzeba mieć oczy dookoła głowy, żeby je upilnować. Dwa razy w tygodniu chodzimy na basen, w weekendy dzieci bawią się przez wiele godzin na pobliskim placu zabaw. Dzięki temu są w stanie rozładować nadmiar energii. Ostatnio kupiłam im na urodziny tanie klocki świecące w ciemności. Dzieci były nimi wprost zachwycone. Obecnie po powrocie z przedszkola spędzają wiele godzin na zabawie klockami. Najlepszy efekty jest, gdy zapada noc. Po zgaszeniu światła klocki zaczynają świecić. Moje dzieci są bardzo pomysłowe. Budują z klocków miasta oraz przedmioty. Klocki posiadają wiele rozmaitych elementów, dzięki którym można tworzyć rozmaite przedmioty. Nie ulega wątpliwości, że takie klocki pobudzają kreatywność u dzieci oraz rozbudzają ciekawość świata. Moje dzieci mają zajęcie na wiele godzin. Dzięki temu są spokojniejsze, a ja mam chwilę dla siebie. Myślę nad kupieniem kolejnych zestawów świecących klocków. Dzieci na pewno się ucieszą z kolejnego prezentu i będą miały zapewnioną rozrywkę na kolejne miesiące.

Moi dzieci bardzo chętnie bawią się świecącymi klockami. Mało powiedziane, są nimi wręcz zachwycone! Mogą godzinami spędzać czas na zabawie. Budują z nich rozmaite budowle. Czasami nawet wspólnie się bawimy. Budujemy całe miasta. Zastanawiam się nad kupnem kolejnych zestawów klocków.