Sprawdzony rower od Haibike

Zakup roweru elektrycznego nie jest już tak kosztowny, jak miało to miejsce jeszcze trzy-cztery sezony temu, gdzie takie jednoślady, w najdroższych wersjach, kosztowały ponad dwadzieścia pięć tysięcy złotych, nie dziwne było zatem, że nabywców nie było wielu.

Polecany rower elektryczny 

haibike hardsevenRowery Haibike, to zdecydowanie najwyższa półka wśród „elektryków”. Nie ma się zatem czemu dziwić, że zainteresowanie rowerami tej marki jest aż tak duże. Jak już mówiliśmy, producenci rowerów elektrycznych, w tym Haibike, obniżyli nieco swoje oczekiwania co do ceny, a to zaowocowało naprawdę potężną obniżką cen. Dodać trzeba, że na przykład za model Haibike Hardseven zapłacimy już nie 17-19 tysięcy, ale jedynie 10-11 tysięcy. Jak widać, jest to spora różnica więc nie nie jest dziwne, że znalazło się wielu potencjalnych nabywców, którzy wcześniej, na taki zakup, nie mogli sobie pozwolić. Ten model pozwala na jazdę zarówno po asfalcie, jak i w warunkach off-roadowych, co czyni go wszechstronnym i bardzo docenianym przez użytkowników. Dość trudno jest podać odległość, jaką można przejechać na w pełni naładowanej baterii, gdyż jest to zależne od wielu czynników, przyjmuje się jednak, że jest to nie mniej niż czterdzieści i raczej nie więcej niż sto kilometrów. Warto też wspomnieć, że Hardseven jest wyposażony w cztery tryby jazdy (tour, eco, sport, turbo), dzięki czemu można optymalnie dopasować wariant do swoich preferencji.

Nie ma co ukrywać, Haibike Hardseven, to jeden z najlepszych jednośladów elektrycznych, jakie są na rynku. Ten rower doskonale radzi sobie zarówno na asfalcie, szutrze, jak i na każdej innej nawierzchni. Dzięki mocnemu, wydajnemu silnikowi i wytrzymałej baterii można powiedzieć, że Hardseven to najwyższa jakość w rozsądnej cenie.