Ślub na głowie – personalizowana księga gości weselnych

 

Podczas przygotowań do ślubu i wesela łatwo o czymś ważnym zapomnieć. Szczególnie, jeśli nie mamy za dużo czasu na planowanie i obmyślenie szczegółów. Dlatego warto na spokojnie napisać wszystkie rzeczy, o których musimy pamiętać oraz wszystkie dodatki, które musimy kupić i systematycznie odhaczać wykonane czynności.

Gdzie kupić personalizowaną księgę wpisów gości weselnych

personalizowana księga wpisów gości weselnych

Oczywiście o wyborze sali, czy orkiestry i fotografa na pewno będziemy pamiętać. Tak samo jak o wyborze lub uszyciu sukni ślubnej dla panny młodej, garnituru dla pana młodego. Jednak o takich drobiazgach jak chociażby personalizowana księga wpisów gości weselnych, już nie zawsze. Dlatego warto dużo wcześniej pomyśleć o takich drobiazgach, szczególnie, że księga gości to naprawdę wyjątkowo pamiątka. W księdze gości każdy gość można na spokojnie złożyć życzenia parze młodej. Dodatkowo księga gości jest zawsze atrakcją dla dzieci, które mogą wykazać się swoimi zdolnościami plastycznymi. Ja nawet po 5 latach małżeństwa zawsze ze wzruszeniem przeglądam wpisy od naszych zaproszonych gości. Uważam, że księga gości jest nawet lepszą pamiątką niż chociażby zdjęcia czy film. Nie zapominajmy również o takich spraw jak biżuteria, wybór kosmetyczki oraz fryzjerki. Jeśli mamy natomiast dużo dzieci w rodzinie, warto pomyśleć o animatorce lub dodatkowych atrakcjach dla maluchów. Oczywiście ja polecam zarezerwowanie i zaplanowanie ciekawej i przyjemnej podróży poślubnej.

Przygotowując się do ślubu musimy pamiętać o wielu kwestiach od spinek do koszuli, przez wybranie księgi wpisów gości weselnych, po zorganizowanie podróży poślubnej. Warto pomyśleć jak chcielibyśmy, aby nasza księga gości wyglądała, ponieważ będzie ona naszą wyjątkowo pamiątko i nawet po wielu latach będziemy mogli do niej zajrzeć i powspominać ten wyjątkowy dzień.