Rogal dla karmiących matek

Kiedy dziecko przychodzi na świat, codzienność młodych rodziców całkowicie się zmienia. Wszystko należy podporządkować niemowlakowi, ponieważ dziecko ma różne godziny snu oraz karmienia zarówno w nocy, jak i w ciągu dnia.

Ułatwione karmienie dziecka dzięki trwałemu rogalowi

trwałe rogale do karmieniaMycie, karmienie oraz usypianie niemowlaka zabiera dużo czasu oraz energii, stąd spore zmęczenie, zwłaszcza młodych mam. Chcąc zapewnić im większą wygodę i nieco odciążyć wyprodukowano trwałe rogale do karmienia. Przynoszą one wiele korzyści zarówno dla matki, jak i dla dziecka. Jest to poduszka w kształcie rogala z podszewką w ładnym wzorze, którą bez problemu można ściągać i regularnie prać. Taka poduszka uszyta jest z trwałych i wytrzymałych materiałów, jak na przykład materiał bambusowy, a wypełnione są materiałem antyalergicznym, który posiada wszystkie potrzebne certyfikaty. Rogal jest nieocenioną pomocą dla kobiet i wiele mam chwali sobie jego użycie. Po pierwsze faktycznie odciąża ramiona i plecy, które podczas wielokrotnego karmienia są silnie nadwerężone. Zapewnia to komfort i wygodę, które zauważa wiele kobiet. Po drugie użycie rogala jest również niezwykle korzystne dla samego dziecka. Dzięki poduszce niemowlę leży w odpowiedniej pozycji, a jego główka utrzymywana jest na właściwym poziomie. Taka pozycja zapobiega późniejszym kolkom czy niestrawnościom, które często męczą noworodki. Rogal może pełnić inne funkcje, na przykład już podczas siadania może służyć jako podpora. Jego zalety są naprawdę liczne, a cena stosunkowo niska. 

Opieka nad dzieckiem w każdej fazie jego rozwoju potrafi być trudna i wyczerpująca. Warto ją ułatwić, zapewniając sobie wygodę na przykład podczas karmienia. Poduszka w kształcie rogala spełni się w tej funkcji idealnie.