lampa led

Przypowieść o Januszu i jego taśmach led rgb

Janusz jest osobą, która lubi oszczędzać i codziennie realizuje się w swoim hobby. Janusz potrafi iść trzy piekarnie dalej żeby kupić chleb pięć groszy tańszy. Janusz telewizje ogląda u sąsiada, a z Internetu korzysta u brata. Jednak światło w domu musi używać. Prąd również.

Jak tu oszczędzić z taśmami led rgb?

lampa ledJanusz to typowy polak – wąs. Sam nie ma to innym nie da, zawsze będzie pierwszy, kiedy trzeba będzie zazdrościć, a jak komuś coś wyjdzie to się tylko zastanawiają gdzie tylko można donieść na taką osobę, bo nikt nie może mieć lepiej niż on. Janusz w domu nie zużywa zbyt dużo prądu. Jeśli już to prąd zużywa tylko na oświetlenie. W domu używa urządzenia jakim jest lampa led. Kiedyś oświetlał swój dom przy pomocy taśm ledowych. Jednak po analizie rachunku musiał z tego zrezygnować. I tak pewnego pięknego poniedziałku Janusz wyniósł do piwnicy wszystkie swoje taśmy, a były ich aż trzy, czyli taśma led rgb, taśma led 12V oraz taśma led 230V. Była to niepowetowana starta dla Janusza, bo powyższe taśmy zakupił na jednej z wyprzedaży garażowych, na które bardzo lubi uczęszczać, bo zawsze przynosi stamtąd wiele ciekawych produktów kupionych po cenie. Oczywiście każdy produkt najpierw zostanie dokładnie dwa lub trzy raz obejrzany w poszukiwaniu wad ukrytych, które sokole oko Janusza zawsze znajdzie, a co pozwoli mu stargować cenę do wymaganego przez niego poziomu, tak też było z tymi taśmami. Janusz przez swoją chorobliwą oszczędność podpadającą pod skąpstwo jest znany w swoim mieście rodzinnym.

Wszyscy wiedzą, że interesy z Januszem nie należą do najprzyjemniejszych, tym bardziej, że Janusz jest komornikiem i nigdy nie odpuszcza wierzycielom, zawsze znajdzie w domu coś co można oddać na licytacje, byle tylko uprzykrzyć życie dłużnikowi. Nawet taśmy led rgb.Smutne jednak jest to, że takiego Janusza znajdziemy w każdym mieście i oni tez tworzą nasz jeden kochany kraj.