Profesjonalnie przeprowadzona mezoterapia

Nie ma co ukrywać, moja skóra nigdy nie wyglądała najlepiej. Najpierw miałam trądzik, po nim zostały mi blizny, a z czasem na twarzy pojawiły się pierwsze zmarszczki. Próbowałam różnych kremów, peelingów, żeli jednak efekty nie były w stu procentach zadowalające. Skóra wyglądała lepiej, ale nie idealnie.

Mezoterapia z wykorzystaniem dermarollera

mezoterapia katowiceW końcu uznałam, że domowe terapie nie mają większej racji bytu i pora poszukać specjalisty do pomocy. Liczyłam, że dobra kosmetyczka dobierze jakiś fajny zabieg, na który nie wydam połowy pensji, a jednocześnie zobaczę po nim efekty. Umówiłam się na regulację brwi, a przy okazji dopytałam o zabiegi. Kosmetyczka powiedziała, że dla mnie najlepsza będzie mezoterapia Katowice. Polega ona na mikronakłuwaniu skóry i wtłaczaniu do jej wnętrza substancji aktywnych. Najlepsze efekty przynosi seria trzech zabiegów lub więcej. Trochę bałam się bólu, no i wysokiej ceny. Jednak kosmetyczka zapewniła mnie, że przed zabiegiem można nałożyć znieczulający krem, więc nic nie będę czuła. A poza tym mezoterapia z wykorzystaniem dermarollera to najtańsza opcja z możliwych. Jest jeszcze mezoterapia igłowa i bezigłowa, ale są droższe. Przekonał mnie za to opis efektów na jakie mogę liczyć po zabiegu. Skóra będzie pobudzona do regeneracji i naprawy. Można w ten sposób usunąć nawet głębokie blizny i zmarszczki. Twarz będzie wyglądać gładko i promiennie. Nie mogłam się oprzeć temu zabiegowi, zapisałam się na niego od razu.

Jestem zadowolona z zabiegu i jego efektów. Skóra już po pierwszym zabiegu wyglądała lepiej, a po trzecim wyglądała jak nowa. Była idealnie gładka, blizny i zmarszczki zniknęły. Jest też lepiej nawilżona i ma więcej blasku. Szkoda, że wcześniej nie wiedziałam, że są takie fajne zabiegi.