Prezenty od firmy z postaci zestawów

Pracuję w firmie, która specjalizuję się w organizowaniu przyjęć i prezentów dla innych większych firm. Bardzo lubię swoją pracę, bo moją specjalnością jest kompletowanie zestawów prezentów. Aktualnie na każde większe spotkanie firmowe czy święta czy inne większe okazje pracodawcy zamawiają takie właśnie zestawy upominkowe albo większe prezenty.

Zestawy i upominki dla firm

zestawy prezentowe dla firmKiedyś kwestia prezentów lub innych podarunków od pracodawcy była kwestią dość sporną. Niektórzy dawali małe premie, inni bony podarunkowe do sklepów a jeszcze inni nic nie dawali. Jednak ostatnimi czasu zestawy prezentowe dla firm stały się bardzo popularne. Dużo firm zamawia od nas takie zestawy a nawet czasem pracodawcy fatygują się, aby zrobić specjalne personalizacje dla każdego pracownika z osobna. Podobają mi się takie pomysły i z miłą chęcią realizuje takie zlecenia dlatego że cieszy mnie myśl, że ktoś kto dostanie taki zestaw może się naprawdę ucieszyć. Takie zestawy można nazwać pewnego razu motywacją albo podziękowaniem na przykład za cały rok pracy, jeśli chodzi o prezenty na święta Bożego Narodzenia. Oczywiście takie małe dodatkowe podziękowanie, bo wynagrodzenie miesięczne oczywiście również jest podziękowaniem za naszą pracę. Można poczuć się wyjątkowo i oczywiście na takich spotkaniach firmowych, gdzie dostajemy takie upominki od szefa wskazane jest abyśmy my coś też dali od siebie, nie należy o tym zapominać.

Ogólnie rzecz biorąc zestawy prezentowe dla pracowników to taka moim zdaniem miła odskocznia od rzeczywistości. Ja osobiście dostając prezent od mojego pracodawcy czuje się trochę wyróżniona chociaż wszyscy pracownicy dostają dokładnie to samo. Ale miło wiedzieć, że szef o mnie pamięta i nawet będąc na urlopie macierzyńskim dostałam prezent świąteczny do domu.