kursy zawodowe

Pracodawca zwraca uwagę na kursy zawodowe

O wymaganiach polskich pracodawców, krążą już mity. Niestety taka jest prawda, że pracodawca chce kogoś z dziesięcioletnim doświadczeniem, ale najlepiej w wieku dwudziestu lat.

Kursy zawodowe – plus dla Ciebie

kursy zawodoweFirmy w Polsce również ostro mącą i oszukują. Wielokrotnie się słyszy, że ktoś nie chciał pracownikowi wypłacić pensji lub dać płatnego urlopu. Oczywiście nie wszystkie firmy takie są i znajdziemy również te porządne, jednak tych złych, jest zdecydowanie więcej. Jeśli studiujemy i nie chcemy się wiązać stałą umową, to umowa zlecenie czy o dzieło, jest dla nas idealna. Jeśli jednak mamy rodzinę i swoje lata na karku, zawsze interesuje nas stała umowa. Bez niej nie mamy ubezpieczenia i świadczeń społecznych. Jednak wielu pracodawców chciałoby byśmy pracowali cały dzień na śmieciowej umowie. Nie wyobrażam sobie by pójść do porządnej pracy w firmie transportowej i dostać w ofercie umowę zlecenie.
Oczywiście w niektórych przypadkach takie coś jest uzasadnione, jednak nie zawsze. Proponowanie pracownikom pracy na czarno, jest stałym punktem programu w szukaniu pracy. Bardzo ciężko trafić na zajęcie marzeń, a czasem i przez całe życie takiego nie znajdziemy. Dlatego warto robić tanie kursy zawodowe – Warszawa i szukać czegoś w swoim konkretnym zawodzie. Nie dajmy się mamić pracy na czarno i obietnicom , że dostaniemy umowę. Jeśli od razu jej nie dostaliśmy, pewnie nigdy nie dostaniemy. Lepiej inwestować czas i trud w szkoły policealne, niż pracować na czyjś rachunek.

Wybierajmy szkoły dla dorosłych, kursy i doszkalajmy się, a wówczas pracodawcy, będę o nas zabiegać.