Poszukiwania polsko niemieckiej kancelarii prawnej

Od kilkunastu lat mieszkałam w Niemczech. W końcu postanowiłam przyjąć obywatelstwo tego kraju. Od jednej znajomej dowiedziałam się jednak, że jest to procedura bardzo skomplikowania. I rzeczywiście, kiedy poszłam do urzędu otrzymałam stos dokumentów i formularzy, które musiałam wypełnić. Wiedziałam, że nie poradzę sobie z tym sama i lepiej będzie jak skorzystam z pomocy prawnika.

Znalazłam kancelarię prawną w Poznaniu

polsko niemiecka kancelaria poznańUznałam, że najlepiej będzie, jak udam się do jakiejś polsko – niemieckiej kancelarii. Akurat wróciłam do Polski na wakacje, ponieważ tutaj mieszkała moja rodzina, dlatego postanowiłam znaleźć jakiegoś dobrego prawnika i udać się na spotkanie z nim. Miałam nadzieję, że wszystko dobrze mi wytłumaczy i po powrocie do Niemiec będę już mogła złożyć odpowiednie dokumenty. Zależało mi na tym, aby trafić na naprawdę dobrą i renomowaną kancelarię, gdzie pracują doświadczeni specjaliści z tego zakresu. Poszukiwania odpowiedniego miejsca rozpoczęłam od internetu. Wpisałam w wyszukiwarkę frazę: polsko niemiecka kancelaria poznań, i zaczęłam przeglądać wyniki.Szybko udało mi się znaleźć odpowiedniego radcę prawnego, który miał doświadczenie w sprawach z zakresu prawa międzynarodowego i specjalizował się w prawie niemieckim. Mogłam się z nim umówić na jeszcze ten sam dzień, co było dla mnie bardzo ważne, ponieważ mój urlop był bardzo krótki.

Już wkrótce przekonałam się, że to był bardzo dobry wybór. Ten prawnik okazał się bardzo rzetelny i dokładnie mi wszystko wytłumaczył, powiedział co i w jakiej kolejności powinnam robić. W dodatku za swoje usługi nie przewidywał on zbyt wygórowanych cen. Byłam bardzo zadowolona z tego, jakich informacji mi udzielił. Najważniejsze było jednak to, że pracował on w renomowanej i rzetelnej kancelarii.