Poszukiwania autka akumulatorowego dla dziecka

Mój synek niedługo będzie miał urodziny. Poprosił mnie, żebym kupiła mu na prezent auto na akumulator. Takie, które można prowadzić jak prawdziwy samochód. Ostatnio widział taką zabawkę u starszego kuzyna i teraz sam chciał taką mieć. Nie byłam pewna czy to coś odpowiedniego dla jego wieku. Postanowiłam to sprawdzić. W tym celu udałam się do sklepu z zabawkami.

Wybrałam bezpieczne auto akumulatorowe

auta na akumulator dla dzieciZapytałam sprzedawcę o bezpieczne auta na akumulator dla dzieci w wieku mojego syna. Okazało się, że jest to zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 roku życia, także nie będzie problemu ze znalezieniem czegoś odpowiedniego. Sprzedawca pokazał mi jeden z modeli, które uznał za najlepsze. Powiedział, że jest to autko o niskiej mocy silnika i energooszczędnym akumulatorze. Dla opiekuna dziecka ma to taką zaletę, że dziecko nie może zbyt mocno przyśpieszyć i za szybko odjechać. A nawet gdyby się tak zdarzyło, opiekun ma specjalnego pilota, którym może wyhamować i zatrzymać samochodzik. Kolejną jego zaletą jest fakt, że posiada specjalne szelki bezpieczeństwo, dzięki czemu dziecko nawet jeśli zacznie się kręcić na siedzeniu nie wypadnie z niego podczas zabawy. Jest to specjalne zabezpieczenie dla młodszych dzieci. Siedzisko i oparcie jest regulowane, tak że można go swobodnie dopasować do wzrostu dziecka, aby nie miało problemów z sięgnięciem do pedałów i kierownicy.

W sumie uznałem, że taka zabawka jest bardzo fajna i atrakcyjna dla dziecka. Przede wszystkim jest bezpieczna, a jak się nad tym zastanowić ma nawet walor edukacyjny, ponieważ uczy dzieci wyobraźni przestrzennej. Zdecydowałam się na jej zakup. Synek był zachwycony. Auto okazało się bardzo proste w obsłudze, nawet dla kilkulatka. Akumulator był bardzo wydajny i jedno ładowanie wystarczało na długie godziny zabawy.