dj na wesele

Pomysł na własny biznes – zespół muzyczny

Wiele osób zastanawia się w jaki sposób zarobić pieniądze małym nakładem czasu i kosztów. Nie jest to zadanie łatwe. Do wszystkiego potrzebny jest talent, zapał i chęć pracy. Jest wiele możliwości zatrudnienia na rynku: umowy o pracę, umowy zlecenia, umowy o dzieło oraz inne rozwiązanie, którym jest założenie własnej działalności gospodarczej.

Zespół muzyczny może być świetnym pomysłem na zarabianie pieniędzy

zespółTo ostatnie moim zdaniem jest najlepszą formą pracy. Działa się na własny interes i w zależności od tego co wykonujemy możemy zagospodarować czas według uznania. Dobrym przykładem własnego biznesu jest zespół muzyczny Wrocław. Wystarczy mieć trochę talentu do śpiewu lub grać na jakimś popularnym instrumencie typu gitara, akordeon, saksofon czy organy. Dobrym przykładem miejsca, w którym można wykonywać takie usługi jest wesele, wystarczy mieć znajomych, którzy polecą nas innym lub ogłosić ofertę na portalu społecznościowym aby zapoznać grono rodziny i nie tylko z naszą ofertą. Oprawa muzyczna na takim wydarzeniu jest bardzo ważna, chyba nikt z nas nie wyobraża sobie takiej uroczystości bez pięknej muzyki, wymarzonego pierwszego tańca i niezapomnianych wspomnieniach. Zespół na wesele jest bardzo opłacalną działalnością, w jeden wieczór jesteśmy w stanie zarobić nawet od 1500 zł do około 3000 zł Trzeba przyznać, że mało jest branż w którym jesteśmy w stanie zarobić takie kwoty w jeden wieczór, a raczej noc. Sama posiadam znajomych, którzy grają i śpiewają na takich imprezach, może nie jest to zbyt ambitne zajęcie, lecz w tygodniu możemy pracować a w weekendy zajmować się dodatkowym zarobkiem.

Taką formę biznesu polecam osobą z dobrym głosem i charyzmatyczną osobowością, które nie boją się wyzwać. Jeden dobry występ i na pewno para młoda oraz goście weselni polecą nas innym, możemy być tego pewni. A co przyniesie to nam? Po pierwsze pieniądze, po drugie frajdę a po trzecie możliwość poznania nowych bardzo wartościowych osób i zawarcia kontaktów z ludźmi z różnych branż.