sklep fryzjerski

Polacy i fryzjer – sklep fryzjerski

Salon fryzjerski, a domowe kosmetyki ze sklepu fryzjerskiego czy to to samo?

Jak wykazują ankiety, Polacy chodzą na wizyty do fryzjera co najmniej raz w miesiącu. Oczywiście częstotliwość chodzenia do fryzjera różni się diametralnie w zależności od osoby, z jaką mamy do czynienia. Większość mężczyzn udaje się do salonu fryzjerskiego tylko w celu strzyżenia, co ma miejsce co dwa lub trzy miesiące. Za to kobiety pojawiają się tam znacznie częściej. Z racji tego, ilość usług fryzjerskich dla kobiet jest dużo większa, oraz są to usługi dużo bardziej skomplikowane niż proste przycięcie włosów nożyczkami bądź maszynką.

sklep fryzjerskiZabiegi, jakie lubią wykonywać sobie kobiety to głównie farbowanie oraz czesanie włosów. Najbardziej dbające o swój wygląd panie mogą chodzić do swojego salonu nawet codziennie. Salony fryzjerskie różnią się od siebie wielkością. Najmniejsze z nich zatrudniają jedną lub dwie osoby, i skupiają się głównie na prostych zabiegach. Większe salony, nazywane czasami salonami piękności, obsługują większą ilość osób i mają w swojej ofercie bardziej wyszukane usługi. Niektóre z nich to manicure, pedicure czy na przykład regeneracyjne maseczki na twarz. Najlepsze salony fryzjerskie zatrudniają profesjonalnych stylistów, którzy potrafią idealnie dobrać fryzurę do kształtu głowy i twarzy danego klienta.
Oczywiście usługi tego typu bywają bardzo drogie, i mogą wynosić nawet dziesięciokrotność normalnej opłaty za strzyżenie męskie lub damskie. Zaopatrzenie dla małych salonów oferuje każdy sklep fryzjerski, chociaż bardziej wyszukane produkty, takie jak na przykład macadamia natural oil, często nie są w nich dostępne. W celu zakupienia tego typu produktów potrzebna nam będzie hurtownia fryzjerka.

Hurtowni tego typu nie ma w Polsce zbyt wiele, ale na szczęście większość z nich realizuje zamówienia za pomocą poczty kurierskiej. Dzięki niej możesz zamawiać nawet bardzo duże ilości różnych kosmetyków fryzjerskich. Na dodatek wiele hurtowni oferuje długotrwałą współpracę, dzięki której będziesz miał dostęp do najnowszych produktów oraz różnych promocji.