Pojechałam do sklepu z pościelą niemowlęcą

Nasza koleżanka z działu urodziła dziecko i wszyscy składaliśmy się dla niej na prezent. Z uwagi, że byłam jej najbliższą koleżanką to ja musiałam wybrać co kupić. Wpadłam na doskonały pomysł i jak uzbierałam pieniądze to go postanowiłam zrealizować od razu.

Duży wybór pościeli dla niemowląt

pościel niemowlęca do łóżeczkaJoasia, moja koleżanka urodziła chłopca i dała mu na imię Adaś. Odwiedziłam ją pewnego razu i cieszyła się z mojej wizyty. Dzięki temu też wiedziałam jaki prezent jej przydałby się najlepiej. Była to pościel niemowlęca do łóżeczka, którą zamierzałam kupić. Pojechałam więc do sklepu z artykułami dla dzieci i tam postanowiłam znaleźć odpowiednią pościel. W sklepie wybór był ogromny a ceny mocno zróżnicowane. Zdecydowałam, że na pościel przeznaczę całą uzbieraną sumę i kupię coś droższego i lepszego. Najbardziej spodobała mi się pościel w misie, ponieważ była kolorowa i wykonana z dobrego materiału. Sprzedawca chciał zaoferować mi pomoc w wyborze, ale nie skorzystałam, ponieważ doskonale wiedziałam jakiej pościeli szukałam. Wzięłam tę w misie i udałam się do kasy. Po drodze wzięłam torbę na prezent, żeby wszystko ładnie zapakować. Wiedziałam, że z takiego prezentu Joasia na pewno będzie zadowolona. Następnego dnia w pracy wszystkim pokazałam co kupiłam i pościel do łóżeczka w misie wszystkim się spodobała. Rozmiar wzięłam uniwersalny, ponieważ Joasia mówiła, że właśnie w takim rozmiarze miała pościel w łóżeczku syna. Kiedy nas odwiedziła w firmie to wręczony został jej prezent od nas wszystkich.

Joasia była szalenie zadowolona z prezentu i od razu wiedziała, że to był mój pomysł. Do pracy przyjechała z synem i zabrała ze sobą również ciasto, którym nas poczęstowała. Upiekła je sama i było na prawdę pyszne. Nawet wzięłam od niej przepis.