Piękne przedłużanie rzęs tanio w Warszawie

Każda z nas chciałaby wyglądać pięknie i wyróżniać się na tle innych kobiet. Ubieramy modne ciuchy, ćwiczymy na siłowni, odżywiamy się zdrowo i dbamy o cerę. Jednym z kobiecych atrybutów są piękne i zadbane rzęsy. Warto postarać się aby wyglądały na długie i podkręcone. 

Polecane przedłużanie rzęs tanio w Warszawie

przedłużanie rzęs warszawa tanioJednym ze sposobów poprawy wyglądu rzęs jest przedłużanie bądź ich zagęszczanie. Przedłużanie rzęs jest to tymczasowe doklejenie dłuższych i grubszych włosków do naszych naturalnych rzęs. Ważne, aby takie przedłużanie wyglądało naturalnie i nie tworzyło wachlarza rzęs, który będzie nam przeszkadzał w codziennym funkcjonowaniu. Istnieje wiele metod przedłużania. Najpopularniejsze to 1 do 1, 2 do 1, oraz 3 do 1. Najbardziej popularna jest metoda 1 do 1, ponieważ daje ona bardzo naturalne efekty. Polega ona na tym, że przykleja się jeden włosek do jednej naszej rzęsy. Do przedłużania stosuje się najczęściej włoski syntetyczne, naturalne bądź jedwabne. Takie doklejone rzęsy powinny utrzymać się około 3-4 tygodni. Powinniśmy więc je uzupełniać raz w miesiącu. Takie rzęsy nie powinny się odklejać podczas pływania czy pobytu w saunie. Powinniśmy jednak pielęgnować je specjalnymi kosmetykami. Coraz więcej gabinetów kosmetycznych wykonuje przedłużanie rzęs warszawa tanio. Za taki zabieg w dużym mieście tj. Warszawa możemy zapłacić nawet 200-300 złotych. Ważne, aby osoba które takie przedłużanie wykonuje miała ku temu kwalifikacje (najlepiej poświadczone wieloma kursami) oraz doświadczenie w tego typu zabiegów. Musi być wykonane profesjonalnie i przy użyciu sterylnych narzędzi. Przy wyborze gabinetu kosmetycznego warto kierować się opiniami innych klientek. 

Zabiegiem który warto rozważyć jeśli chcemy mieć piękne i zagęszczone rzęsy jest zabieg przedłużania rzęs. Polega on na doklejeniu specjalnym klejem włosków do naszych naturalnych rzęs. Istnieje wiele metod, a od tego jaki wybierzemy zależy efekt końcowy. Warto wybrać się do polecanego gabinetu.