malowanie proszkowe

Optiflex, profesjonalne urządzenia dla przemysłu

Każdy z nas, przynajmniej jeden raz w życiu miał okazję pomalować coś farbą. Mogło to być na przykład mieszkanie, dom, czy zwyczajna ławka w ogródku. Każdy, kto kiedykolwiek malował wie również doskonale, jak trudno jest niekiedy pomalować niektóre powierzchnie, czy jakieś detale I nie ważne, czy używaliśmy wałków o różnej grubości, czy różnorakich pędzli.

Pomalowanie niektórych obszarów mogło stanowić niekiedy problem nie do pokonania. Na szczęście na rynku pojawił się Optiflex 2 – genialny wynalazek, służący do malowania za pomocą farby proszkowej.
Dzięki Optiflexowi 2 każdy jego posiadacz jest w stanie pomalować dosłownie każdą powierzchnię bez obaw, że końcowy efekt będzie niezadowalający. Działanie urządzenia malującego, jakim jest Optiflex 2 jest w gruncie rzezy niezbyt skomplikowane. Urządzenie pobiera farbę proszkową bezpośrednio z oryginalnych kartonów producenta. Dzięki pochylnemu stołowi wibracyjnemu, w jaki urządzenie to zostało wyposażone, nie ma obaw, że jakaś część farby nie zostanie wykorzystana. Farba rozprowadzana jest za pomocą rury ssącej oraz pistoletu.
Dzięki temu ostatniemu, urządzenie jest w stanie pokryć każdy obszar i każdy detal z niespotykaną dotychczas precyzją i skutecznością. Mimo że urządzenie nie należy do najtańszych, to wśród osób zajmujących się malowaniem zawodowo cieszy się ono dużym wzięciem. I nic w tym dziwnego.

Zamiast kupować dziesiątki wałków, teleskopów, czy pędzli, wystarczy kupić tylko jedno urządzenie – Optifles 2.