Olejki przeciw rozstępom

Jakiś czas temu miałam problem z nadwagą. Znalazłam skuteczną dietę i wzięłam się za siebie. Bardzo szybko udało mi się dużo zrzucić, bo około 15kilogramów w trzy miesiące. To zadowalające efekty, jednak taka szybka utrata wagi ma też swoje minusy. Skóra rozciągała się i kurczyła w trakcie tycia i chudnięcia i pojawiły się rozstępy.

Nowy olejek do masażu na rozstępy

olejki do masażu przeciw rozstępomNiestety, bardzo często się tak zdarza, że skóra po prostu za szybko się rozstępuje i zachodzą zmiany w postaci rozstępów. Jeżeli już się pojawią, nie można zwlekać. Na początku nasze rozstępy są to czerwone paski na skórze. Na tym etapie jeszcze można się ich pozbyć. Końcowa faza rozstępów jest biała. Dlatego zaczęłam stosować olejki do masażu przeciw rozstępom, ponieważ moje jeszcze były w tym początkowym stadium. Szkoda, że nie wpadłam na to, aby ich używać podczas odchudzania. Wtedy skóra bez problemu by się kurczyła i rozszerzała, bez takich zmian. Teraz na szczęście miałam olejek, ponieważ dzięki niemu, masując skórę codziennie, można się pozbyć tego problemu. Olejek natłuszcza i dzięki temu skóra zaczyna się regenerować. Olejki są też polecane kobietom w ciąży, i zaleca się stosowanie ich przez cały okres ciąży i po. Wtedy skóra odpowiednio natłuszczona nie pęka i prawidłowo kurczy się i rozciąga, w zależności od organizmu. Dużo się o tym naczytałam, ponieważ bałam się, że tak mi zostanie i poszukałam najlepszych rozwiązań dla mojego problemu.

Odkąd zaczęłam używać olejku na rozstępy, powoli czerwone pręgi zaczynają znikać. Skóra została uleczona i w końcu mogę chodzić na basen. To naprawdę świetny i naturalny produkt, bez żadnych niepotrzebnych dodatków. Nic lepiej nie wyleczy rozstępów, bo czytałam różne opinie i wiele osób pisało, że tylko olejek im pomógł.