kominek

Nowoczesne kominki są interesujące

Kiedy interesujesz się wyposażeniem wnętrz, to logiczną koleją rzeczy jest, że doskonale wiesz, jak chcesz urządzić swoje mieszkanie. Czytanie czasopism branżowych, przeglądanie stron internetowych, bycie na bieżąco z najnowszymi trendami mody, a później tylko zakupy w sklepie z wyposażeniem wnętrz, czy nawet samodzielnie wykonywanie mebli i dekoracji to dobra droga rozwojowa.

Nowoczesne kominki nie są tak nudne jak klasyczne i wykonane są w nowszych technologiach

kominekJa jednak zaczęłam się interesować wyposażeniem wnętrz dosyć późno. Błędnie uważałam, że wszystko już było, a poza tym ludzie i tak kupują normalne meble. Proste stoły do jadalni, rozkładana kanapa, czy standardowe szafki na ubrania- wszystkie wyglądają tak samo. Najczęściej wybieramy normalne, jasnobrązowe drewno, ani tak jasne, żółtawe jak brzoza, ani nie ciemne, drewno egzotyczne. Kiedy myślimy o meblach drewnianych zapewne widzimy ten kolor przed oczami. Wyposażenie wnętrz to nie jest dziedzina, w której ludzie lubią eksperymentować. Nowoczesne krzesła to dla nich przeżytek. Jakieś obrazy czy rzeźby w domu? Na co to komu? Przecież tylko kurz będzie zbierać, albo się zbije. Sama tak kiedyś myślałam. Później jednak, kiedy sama zaczęłam urządzać własne mieszkanie zainteresowałam się tym tematem i odkryłam ile mam możliwości. Wyposażenie wnętrz to wcale nie muszą być nudne krzesła do jadalni, stoliki pod telewizor, czy prostokątne łóżka. Mogą to być bardzo nowoczesne rozwiązania, takie jak uchwyty do zawieszania telewizorów na ścianie, łoża z baldachimem, czy kabiny prysznicowe połączone z sauną. Szczególnie spodobały mi się nowoczesne kominki elektryczne. Dzięki nim możemy mieć kominek, który nie brudzi pomieszczenia, nie musimy do niego dorzucać, płonie tak długo jak chcemy i szubko możemy go ,,zgasić”. Taki kominek to idealne rozwiązanie dla każdego, szczególnie dla osób mających mieszkanie, a nie dom, gdzie nie maja możliwości burzenia ścian lub dokładania ich, żeby wmontować kominek w ścianę.

Nowoczesne kominki są ponadto bardzo stylowe i dostępne w wielu wariantach kolorystycznych, więc z łatwością dostosujemy je do wyposażenia wnętrz. Cieszę się, że zainteresowałam się wyposażeniem wnętrz. Dzięki temu nie musiałam wynajmować architekta wnętrz, tylko sama wszystko zaprojektowałam.