Nowoczesna lampa do minimalistycznego salonu

Decydując się na samodzielne zaprojektowanie swojego mieszkania wiedziałam, że będzie ono urządzone w minimalistycznym stylu. Od zawsze w moim życiu mniej znaczy więcej i wiedziałam, że tym razem to się nie zmieni. Wyobraziłam sobie zwykłe kolory. Bardzo klasyczne. Dokładnie biel i czerń. Dla niektórych nuda, dla mnie była to klasyka. 

Nowoczesna lampa dopełniła minimalistycznego wystroju 

nowoczesne lampy do salonu stojąceWiedziałam jaką chce kanapę czy fotele, krzesła i stół. Sen z powiek spędzał mi jednak system oświetlenia mieszkania. Chciałam, aby było możliwie jak najjaśniejsze i to o każdej porze. Żeby w nocy nie było aż tak ciemno, była jakaś jaśniejsza przestrzeń. Oglądałam mnóstwo inspiracji w internecie i katalogach. W jednym z nich zobaczyłam naprawdę świetny system oświetlenia. Lampy, które były na suficie dawały piękne, jasne białe światło. Mimo tego, że było one białe nie wyglądało bardzo sztucznie. Pozostawała jeszcze kwestia oświetlenia stojącego. W katalogach widziałam naprawdę piękne stojące lampy. Zamarzyłam, żeby taką mieć. Koleżanka poleciała mi sklep, gdzie producent miał świetne i do tego wysokiej jakości nowoczesne lampy do salonu stojące. Od razu zaczęłam przeglądać stronę po stronie aż w końcu znalazłam lampę, która najbardziej mi się spodobała. Wyobrażając sobie jak będzie wyglądał mój salon ona się idealnie do niego wpisywała. Miała spory klosz, elegancki i czarny. Wyglądał bardzo nowocześnie. 

Dodatkowo zamówiłam także dwie lampki nocne oraz jeszcze jedną stojącą lampę do przedpokoju. Byłam zadowolona nie tylko z samego zakupu, ale także z tego w jaki sposób produkty były zapakowane w transporcie. Wszystko było idealnie zabezpieczone, nie było w ogóle szans na to, aby cokolwiek się uszkodziło. Z tym oświetleniem moje mieszkanie nabrało charakteru.