Nowe rolety z Warszawy

 

Wynajęliśmy jakiś czas temu niewielkie mieszkanie z mężem. Musieliśmy się przeprowadzić, ponieważ miał o wiele bliżej do pracy. Poprzednio musiał dojeżdżać godzinę, co łączyło się z kosztami oraz ze stratą czasu. Udało nam się znaleźć lokal w okazyjnej cenie. Jednak należało dokonać w nim kilku zmian i poprawek dla zwiększenia funkcjonalności.

Zakup rolet do mieszkania

rolety warszawaNajwiększym problemem w mieszkaniu był fakt, iż ogromne zasłony przysłaniały praktycznie połowę pokoju. Poza tym, wcale nie chroniły zbyt dobrze przed słońcem, bo miały już jakieś dziurki i były wyeksploatowane. Pomyśleliśmy, że najwyższy czas je wyrzucić. W zamian chcieliśmy zakupić rolety Warszawa na szczęście jest miastem, w którym bez problemu można kupić rolety na wymiar w dowolnych kolorach i wzorach. Zależało nam na tym, aby wykonać to szybko. Okazało się, że jeden z producentów posiada akurat rolety w naszym rozmiarze, dlatego nawet nie musieliśmy czekać na wykonanie zlecenia. Takie rozwiązanie bardzo nam się spodobało. Kupiliśmy odpowiednią ilość rolet i musieliśmy je tylko zamontować. Myślałam, że dam sobie radę sama, jednak tutaj już musiał wykazać się mąż. Na każdej z rolet byłą dokładna instrukcja montażu, jednak dodatkowo włączyliśmy sobie jeszcze filmy w internecie. Dzięki nim można było krok po kroku podążać za panem zakładającym swoje rolety. Po około godzinie mieliśmy już dwie rolety założone. Z resztą poszło o wiele szybciej.

Dzięki zamontowaniu rolet udało nam się zaoszczędzić sporo miejsca w mieszkaniu. Mogliśmy zasuwać je kiedy tylko chcieliśmy i spać w dzień, ponieważ po zasunięciu w mieszkaniu było bardzo ciemno. Podobało nam się, że jest taki spory wybór kolorów rolet. Wzory również są różnorodne. Można nawet wziąć sobie takie w kwiatki, które dodatkowo ożywią pomieszczenie.