hotel

Noclegi Kudowa – tanio i komfortowo

Gdzie zatrzymać się na noc w Kudowie? Istnieje wiele możliwości w postaci ofert noclegowych. Można zatrzymać się na noc w drogowej zajezdni, oferującej pokoje noclegowe. Możesz skorzystać z noclegu w motelach, lub udać się na spoczynek do któregoś z hoteli. Istnieje jednakże jeszcze inna możliwość, o której chciałbym trochę napisać.

Będąc w Kudowie, jedna z osób rozdających ulotki wręczyła mi ogłoszenie zatytułowane: „Noclegi Kudowa – tanio i komfortowo”. Treść ulotki brzmiała mniej więcej tak: „Jeżeli szukasz taniego i komfortowego miejsca na nocleg, to zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
Nasza noclegownia „Słodki sen” znajduje się w samym centrum Kudowy. W naszej ofercie znajdziesz pokoje jedno, dwu, jak i trzyosobowe. W każdym pokoju znajduje się wygodne łóżko i niezbędne, podstawowe meble. Ponadto, do twojej dyspozycji pozostaje łazienka przydzielona do każdego pokoju. Wyposażona ona została między innymi w prysznic oraz inne niezbędne elementy każdej łazienki. Cena za jedną noc wynosi jedyne trzydzieści pięć złotych od osoby.
Nie znajdziecie Państwo w całej Kudowie równie komfortowego i jednocześnie tak taniego miejsca na nocleg. Naszą siedziba znajduje się przy ulicy Marszałka Piłsudskiego dziesięć”. Po przeczytaniu niniejszego ogłoszenia, postanowiłem udać się w opisane w nim miejsce.

I rzeczywiście, okazało się, że tytuł: „Noclegi Kudowa Zdrój – tanio i komfortowo” był zgodny z zastanymi na miejscu warunkami.