Nietypowe imprezy integracyjne

 

Bycie kierownikiem działu kadr to nie tylko odpowiedzialność za to, by pracownicy otrzymywali pensje na czas. Muszę również dbać o ich morale. Dlatego też ostatnio wpadłem na pomysł, by zorganizować dla pracowników imprezę integracyjną. Skonsultowałem ten pomysł z szefem i przypadł mu on do gustu. Znalazłem więc odpowiednią firmę, która zajęłaby się organizacją tego eventu i przystąpiliśmy do działania.

Wyjątkowa impreza integrująca pracowników

niebanalna impreza firmowa w lubuskimJestem bardzo zadowolony, że mogę piastować stanowisko kierownika działu kadr. Uważam, że jest to bardzo odpowiedzialna posada. Odpowiadam bowiem za zadowolenie pracowników z pracy w naszej organizacji. Daje mi to bardzo dużo satysfakcji. Ostatnio stwierdziłem, że byłoby dobrze zorganizować imprezę, która przyczyniłaby się do większej integracji wśród pracowników. Skonsultowałem ten pomysł ze swoim szefem, a on go zaaprobował. Przystąpiłem więc do poszukiwania odpowiedniej firmy, w której portfolio znajdowałaby się niebanalna impreza firmowa w lubuskim. Chciałem bowiem, by organizacją tego wydarzenia zajęła się profesjonalna firma, tak by wszystko było dopięte na ostatni guzik. Zadowolenie pracowników było bowiem dla nas priorytetem. Mój szef również był zadowolony z tego, czego się podjąłem. Ustaliłem szczegóły z wybraną przez siebie firmą, czując w kościach, że pracownicy będą naprawdę zadowoleni z imprezy, którą dla nich szykujemy.

Teraz kiedy minęło już trochę czasu od zorganizowania imprezy integracyjnej dla pracowników, docierają do mnie pewne słuchy, że impreza bardzo się spodobała wszystkim zatrudnionym. Jest to miód na moje serce. Z pewnością będziemy myśleli z prezesem o cyklicznej organizacji tego typu imprez integracyjnych. Widzimy bowiem, jak dobry ma to wpływ na pracowników.