wózki sklepowe poznań

Nie musimy produkować wózków do sklepu

Pracuję w firmie, która zajmuje się produkcją. Są różne firmy produkcyjne i ja też byłem już w niejednej. Prawda jest taka, że teraz naprawdę mam dobre warunki. Praca jest oczywiście ciężka, bo to praca fizyczna i trzeba mieć do niej zdrowie. Mimo to jednak jestem zadowolony.

Wózki do sklepu a narzekanie w pracy

wózki sklepowe poznańMam bardzo dobre warunki płacowe. Poza tym ci dzień dbam o to, aby wyposażenie sklepów było nienaganne. Jestem osobą, która naprawdę przykłada się do tego, co robi. Zależy mi na tym, aby klient dostał takie meble sklepowe, jakich szuka. Zostało to już raz w firmie docenione, bo dostałem premię kwartalną. Mam nadzieję, że takie postawy będą dalej doceniane, bo mam więcej kolegów, którzy tak podchodzą do swoich zadań w tej firmie. Prawda jest taka, że mamy też dobrego menadżera. On dba o to, aby nie chodziło jedynie o regały sklepowe metalowe i to, aby były piękne i przynosiły zyski. On troszczy się także o nasze dobro, o to, abyśmy dobrze się czuli w przedsiębiorstwie. Pracowałem już w różnych miejscach w Poznaniu, ale takiego człowieka jeszcze nie poznałem. On ma złote serce. Codziennie produkuję te regały mago, choć mógłbym robić co innego w życiu, czuję się jednak ważny tu, gdzie jestem. Nie wiem jak on to robi. Mam naprawdę porównanie, bo dawniej byłem w wielu miejscach i wszyscy tylko liczyli na zyski. Co prawda u nas w firmie niektórzy też narzekają. Marudzą tak, jakby musieli tworzyć wózki do sklepu Poznań od podstaw. Oni są pod opieką innego menadżera, więc możliwe, że po prostu coś z tym człowiekiem jest nie tak i rzeczywiście mają trudniej.

Ja sobie składam różne regały półkowe i mam spokój. Wyrabiam zawsze dzienną normę, a nawet nieraz więcej i jestem zadowolony z tego, jak mnie w firmie traktują. Ja sobie zresztą nie pozwolę na to, żeby ktoś mną pomiatał. Już za dużo przeżyłem, żeby dać sobie w kaszę dmuchać.