Nauka języka angielskiego

Kiedy wszyscy kończyli szkołę i zaczynali pracę, ja miałam problem ze znalezieniem czegoś u nas i trochę mnie to deprymowało. Moja koleżanka z gimnazjum, powiedziała, że idzie na rozmowę o pracę za granicą i zabrała mnie ze sobą. Byłam zaciekawiona, bo chętnie bym gdzieś wyjechała, a do tego zarobiła więcej niż mogłabym tutaj.

W najlepszej szkole języków

szkoła języka angielskiego - BydgoszczPraca polegała na wkręcaniu takich małych części i w praktycznych zadaniach miałam bardzo dobry czas, bo nam go sprawdzali. Jednak było małe ”ale”- trzeba było mieć co najmniej średnią znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie, inaczej nie przyjmowali do pracy. Mieliśmy wyjechać za miesiąc, więc miałam trochę czasu. Byłam bardzo zdeterminowana i postanowiłam się nauczyć porządnie języka. Pomogła mi w tym szkoła języka angielskiego – Bydgoszcz,  której usłyszałam od jakiejś znajomej i postanowiłam czym prędzej się tam wybrać. Od razu zapisałam się na zajęcia i już następnego dnia siedziałam od 8 rano i uczyłam się wszystkiego. Podobało mi się bardzo podejście do uczniów, ponieważ wszystko było przeprowadzane w sposób dla nas zrozumiały, a gdy coś nie było przez nas tak łatwo przyswajane, lektorzy zatrzymywali się i tłumaczyli wszystko jeszcze raz bardzo powoli. Potem sprawdzali, czy faktycznie to zrozumieliśmy, żeby mieć pewność, że ich wysiłki nie idą na marne. Wszystko bardzo skrupulatnie sprawdzali, co bardzo mnie cieszyło, bo było widać, że naprawdę zależy im na tym, żeby nas nauczyć.

Byłam z siebie zadowolona, bo miałam bardzo ekspresowy kurs nauczania języka angielskiego, i już po dwóch tygodniach umiałam bardzo dużo. Uczyłam się pilnie z materiałów które nam dali w szkole, jak i sama wyszukiwałam różnych ćwiczeń w internecie. Udało się, mogłam wyjechać do pracy.