Naklejki ścienne sposobem na ożywienie domu

Przy urządzaniu domu ściany zawsze sprawiają nam kłopot. Musimy dobierać odpowiednie kolory farby, zastanawiamy się nad ich zagospodarowaniem. Obecnie możemy na nie kłaść ozdobny kamień, płytki, możemy zostawić je ceglane, powiesić zdjęcia lub obrazy.

Naklejki ścienne lub szablony malarskie

naklejki ścienne

Możliwości jest dosłownie mnóstwo. Mało kto decyduje się na pozostawienie ścian pustych. Jest to tak duża przestrzeń, że pozostawienie jej pustej byłoby wprost grzechem. Najczęściej wybieramy wieszanie obrazów i zdjęć. Lubimy otaczać się pięknem i rodzinnymi wspomnieniami. Nasze ulubione zdjęcia zazwyczaj leżą w honorowym miejscu na szafce lub wiszą właśnie na ścianach. Nierzadko też wieszamy obrazki świętych by chronili nasz dom. Bardzo często decydujemy się też na naklejki ścienne. Najczęściej są to napisy na ścianę wyrażające nasze ulubione myśli, stwierdzenia czy miłe słowa pokrzepiające każdego dnia. W nowoczesnych mieszkaniach popularnością cieszą się również szablony na ścianę. Takie szablony malarskie pozwalają nam na ozdobienie ścian bez pomocy profesjonalnych malarzy czy artystów. Nie każdy z nas ma talent malarski, natomiast szablony do malowania, dają nam możliwość stworzenia czegoś prawie własnoręcznie. Mi jednak najbardziej podoba się ozdabianie ścian kamieniem. Uwielbiam dodatki w stylu egipskim i mezopotamskim. Taka kamienna ścianka idealnie do nich pasuje. Takie płyty kamienne są bardzo łatwe w zamontowaniu. Nie potrzebujemy do tego specjalistów i nie musimy wydawać dodatkowych pieniędzy. Taki dodatek sprawdzi się w praktycznie każdym pomieszczeniu, no może pomijając pokój małego dziecka. Ściany w naszych domach wyrażają nas samych. Często słyszę, że ktoś nie ma pomysłu na to jak zagospodarować tą pustą połać. Wtedy zazwyczaj nie mogę wprost w to uwierzyć.

Rynek daje nam tyle cudownych dodatków, a w internecie aż roi się od inspiracji. Oczywiście nie każdy chce mieć to co wszyscy, nie ma jednak problemu by wprowadzać swoje prywatne kombinacje. Dziś każdy z nas, może mieć w swoim domu zwariowane ściany.