Najlepsze grzejniki od producenta

Od niedawna zaczęliśmy zastanawiać się nad wyposażeniem hotelu w grzejniki na podczerwień, które wedle posiadaczy są nie tylko znacznie tańsze w utrzymaniu, ale również i skuteczniejsze niż zwykłe grzejniki. Okazało się jednak iż sklep z którego niektóre obiekty w naszej sieci zamawiały grzejniki nie należy do najsolidniejszych.

Nowoczesne grzejniki na podczerwień

promiennik podczerwieni od producentaGrzejniki zamówione w owym sklepie okazały się być wadliwymi urządzeniami, a po wielu problemach z obsługą, zdecydowaliśmy się kupić grzejniki prosto ze sklepu samego producenta. Takie rozwiązanie było znacznie pewniejsze, gdyż każdy promiennik podczerwieni od producenta był sprawdzany przed wysyłką, a wszystkie urządzenia które nie działały z idealną wydajnością były natychmiast wymieniane. Firma która produkuje i sprzedaje najlepsze promienniki w kraju ma doskonałą renomę, podobnie jak ich urządzenia, dlatego też bez wahania mogliśmy stamtąd zamówić urządzenia i natychmiast wdrożyć je do użycia w obiekcie. Tak jak można było się spodziewać, nowe grzejniki działały idealnie, i nie miały absolutnie żadnych wad produkcyjnych czy uszkodzeń, jakie mogą pojawić się podczas transportu. Zgodnie z opiniami posiadaczy takowych urządzeń, grzejniki okazały się znacznie skuteczniejsze w pomieszczeniach hotelowych niż konwencjonalne grzejniki elektryczne.

Z racji dość dużej ilości wyposażenia pokoju, łatwo pochłaniającego promienie podczerwone, nagrzewające naświetlane przedmioty, promienniki podnosiły temperaturę pokoju bardzo szybko i wydajnie, i mogły być łatwo regulowane tak, by utrzymywać temperaturę na stałym poziomie znacznie łatwiej niż normalne grzejniki. Nie zajmowały przy tym miejsca niemal w ogóle, gdyż każdy grzejnik montowany na ścianie nie był większy od pudełka bombonierek.