Materace dla maluchów

 

Moje dziecko w końcu dorosło do tego,żeby samo spać w swoim pokoju. Wielkie było zamieszanie, gdy próbowałam go namówić do spania oddzielnie. Syn bardzo był ze mną zżyty, ale stwierdziłam, że 5 lat to już za dużo, żeby spać z mamą. Dlatego musiałam zachęcić go do tego, by zechciał w końcu być samodzielny i spał jak duży chłopiec.

Materac dla dzieci z dobrej firmy

materace dziecięce heveaMoje łóżko było bardzo niewygodne a wiem, że dziecko w tym wieku musi mieć wygodę podczas snu, ponieważ rozwija się wszystko. Dlatego wybrałam materace dziecięce hevea w sklepie, gdy byłam ostatnio po zakupy dla syna. Stwierdziłam, że muszę kupić mu to, co najlepsze, a w tym przypadku będzie to idealny materac który zadba o to, by kręgosłup dziecka był w odpowiedniej pozycji. Ważne było to, że materace hevea są idealnie zaprojektowane, żeby kręgosłup mógł dobrze wypocząć i żeby nic nas nie bolało. Musi być zachowana odpowiednia twardość i jako rodzic, moim obowiązkiem było zadbać o to, by kręgosłup był odpowiednio zabezpieczony. Dużo czytałam o tych materacach, zanim je kupiłam, bo nie lubię brać kota w worku.Musiałam być przekonana, że mój wybór będzie najlepszy. Materace te są lateksowe i dodatkowo wyposażone w kanaliki wentylacyjne. Wewnątrz materaca powinna być zachowana wentylacja, a wiele osób się na tym nie skupia. Widać, że producenci dbają o to, by ich klientom zapewnić wszystko to, co dobrego wypoczynku jest niezbędne. Nie warto oszczędzać na zdrowiu naszym i naszych dzieci. Lepiej kupić porządny materac na lata.

Mój syn na początku niechętnie chodził sam spać. Jednak na tym materacu szybko zasypia, a ja w tym czasie czytam mu bajki. Budzi się wypoczęty i radosny. Ma siłę, aby broić przez cały dzień aż do późnego wieczora. Cieszę się, że udało mi się go nakłonić do spania samemu.