Malownicze miasto Krynica- Zdrój

Przepięknym sanatoryjnym miastem w województwie Małopolskim jest Krynica- Zdrój. Co roku odwiedza to miasteczko ogrom turystów nie tylko sanatoryjnych. Duży park, pijalnia Słotwinka i wiele innych ciekawych do zobaczenia miejsc powoduje zainteresowanie wśród uwielbiających góry turystów.

Noclegi w Krynicy- Zdrój

wynajem pokoi krynica zdrójJeśli chodzi o wynajem pokoi Krynica Zdrój ma bardzo dobrze rozwiniętą bazę noclegową. Turyści mogą wynająć pokój zarówno w pensjonacie jak w 4 gwiazdkowym hotelu. Wszystko zależy od preferencji i możliwości finansowych turystów odwiedzających to miasto. Cena za dobę w pensjonacie to koszt około 50 złotych za dobę za osobę. Oczywiście niektóre pensjonaty mają bardzo dobrze wyposażone pokoje i urządzone w nowoczesnym stylu. Większość także oferuje swoim gościom możliwość wykupienia noclegów w postaci śniadań lub śniadań i obiadokolacji. W hotelu dużym atutem jest strefa wellness & spa. Sale zabaw, sale gier w PlayStation oraz duże parkingi dla gości zawsze wiążą się z wyższą kwotą za nocleg, lecz tym samym są idealne dla rodzin z dziećmi. Coraz częściej rodzice wyjeżdżający właśnie z dziećmi szuka noclegu w bardzo dobrze przystosowanym hotelu. Niejednokrotnie cena za hotel jest nawet 5 razy większa jak za pokój czy prywatną kwaterę.

Szczególnie na urlop letni i zimowe ferie wybieramy się w piękne Bieszczady, Tatry, nad morze Bałtyckie lub w inny region Polski. Miejsc godnych odwiedzenia w całej Polsce jest bardzo dużo. Dlatego też baza noclegowa w wielu atrakcyjnych miastach jest bardzo dobrze rozwinięta. Pensjonaty, ośrodki wypoczynkowo- szkoleniowe, hotele czy apartamentowce przyjąć mogą w tym samym czasie wielu turystów. Miasto Krynica- Zdrój także jest bardzo atrakcyjne jeśli chodzi o atrakcje turystyczne i noclegi.