Łóżko podwójne z pojemnikiem

Wiele osób mających małe mieszkania, ma problem z przechowywaniem pościeli w ciągu dnia, ponieważ nie każde łóżko jest wyposażone w praktyczny pojemnik. Jeżeli jest ono wystarczająco wysokie, to można go dokupić, ale w przeciwnym wypadku pozostaje tylko wymiana łóżka.

Jak wyglądają tapicerowane łoża?

łóżka 140x200 tapicerowane z pojemnikiemNiewielkie powierzchnie wymagają sprytnych rozwiązań, a już na pewno wykorzystywania każdego centymetra kwadratowego. W sypialni musi być przede wszystkim miejsce na łóżko, które powinno być wygodne i praktyczne. Takim modelem mogą być łóżka 140×200 tapicerowane z pojemnikiem, których wielkość z powodzeniem wystarczy dla dwóch dorosłych osób. Tak naprawdę, często wystarcza nawet łóżko o szerokości stu dwudziestu centymetrów, ale wielu klientów woli kupić nieco większe łóżko dla własnego komfortu. Wiele osób wybiera tapicerowane modele, gdyż mają one specyficzny charakter i pasują do większości wnętrz. W sprzedaży dostaniemy je w wersji z wezgłowiem górnym i dolnym oraz całym dołem tapicerowanym albo tylko z oparciem pokrytym wybranym obiciem. Wśród tych modeli dostępnych jest bardzo dużo łóżek z wbudowanym pojemnikiem, ponieważ tworzy je cały spód łóżka. Podnosi się dno łóżka, pod którym znajduje się wolna przestrzeń, którą można wykorzystać na przechowywanie pościeli lub innych rzeczy. W modelach, które mają zamontowane dno na stałe, a stoją na wysokich nóżkach, można uzupełnić o pojemniki, które schowa się pod łóżkiem. Dla komfortowego snu, trzeba jeszcze zadbać o odpowiednio miękki materac.

Za takie łóżko w omawianym rozmiarze, trzeba zapłacić od pięciuset do nawet tysiąca złotych. Jego cena zależy od wybranego modelu, zastosowanej tapicerki, producenta czy zastosowanych dodatków. Kupując je w sklepie internetowym, można zaoszczędzić nawet 20 procent.