Licytacja syndyka w Gliwicach

Kilka lat temu razem z mężem postanowiliśmy kupić dom na licytacji syndyka. Jak do tego doszło? Otóż na ten właśnie czas, a było to dokładnie około ośmiu-dziewięciu lat temu przypada bardzo duży kryzys ekonomiczny, który został spowodowany wielkim krachem na giełdzie papierów wartościowych.

Jak brać udział w licytacji syndyka w Gliwicach?

syndyk gliwiceWspomniany wielki kryzy ekonomiczny miał też bardzo dużo wpływ na rynek pracy. Z tego też powodu razem z mężem musieliśmy poszukać nowego zatrudnienia,  to wiązało się z tym, że trzeba było zmienić miejsce zamieszkania. Z tego też powodu myśleliśmy bardzo o wzięciu udziału w licytacji przeprowadzaniem przez syndyka asy upadłościowej. Bardzo liczyliśmy na to, że dzięki temu uda nam się taniej zakupić nowy dom dla naszej całej rodziny. Przeglądnęłam kilka poprzednich licytacji syndyka i jak się okazało zawsze domy i mieszkania są sprzedawane w niższych cenach, a często na licytacji nie ma żadnych chętnych. Lokalizacja jaka mnie interesowała to Gliwice, ponieważ tam udało nam się bardzo szybko znaleźć całkiem nową pracę. Jak się później okazało była to bardzo dobra posada. W celu sprawdzenia dostępnych w okolicy licytacji prowadzonych przez syndyka masy upadłościowej wpisałam w jedną w najbardziej popularnych i jednocześnie doskonale mi znaną wyszukiwarkę następującą frazę – syndyk gliwice. Wyszukało mi się kilka wyników i mogłam sprawdzić jakie aukcje będą prowadzone  niedalekiej przyszłości na terenie miasta Gliwice, ale także w niedalekich okolicach.

Postanowiłam najpierw pojechać w wybrane lokalizacje i pooglądać potencjalne nieruchomości na sprzedaż, które oferował syndyk. Okazało się, że jest kilka bardzo interesujących mnie miejsce i postanowiłam przemyśleć sprawę i zadecydować na czym najbardziej mi zależy.