Jakie tapety sprzedają dziś warszawskie sklepy?

Po wyjeździe mojej córki na studia postanowiłam poprawić sobie humor i skutecznie zagłuszyć rodzącą się już tęsknotę. Wiedziałam, jak wygląda syndrom pustego gniazda i postanowiłam do niego nie dopuścić. Remont domu to najlepsze co mogłam wymyślić. Trochę potrwa, więc zajmie mi czas.

Który sklep ma najlepsze tapety w stolicy?

sklep z najlepszymi tapetami w WarszawieZajmie też pieniądze i głowę. Na koniec powinnam być zadowolona z efektu i trochę być zła na siebie, że przekroczyłam budżet. Musiałam znaleźć sklep z najlepszymi tapetami w Warszawie. Zawsze miałam gładzie, gipsy, stiuki i marmury, a teraz zachciało mi się tapety. Zwykłej, kolorowej, ładnej tapety. Nie chciałam już się czuć luksusowo. Chciałam czuć się miło, ciepło i przyjemnie. Pojechałam do sklepu po tapetę. W Warszawie jest ich kilka. Wybrałam ten polecany – najlepszy. Na miejscu zaskoczył mnie wybór; od czasu kiedy miałam ostatnio tapety na ścianie wiele się zmieniło. Podniósł się standard, a wybór był prawie nieograniczony. Trochę zagubiłam się w tej spontanicznej decyzji i postanawiam jednak skonsultować się z moją projektantką. Po dłuższej rozmowie wiedziałam czego szukać. Poszłyśmy razem. Teraz wybór był prostszy. Kilka dni później cieszyłam się już nowymi ścianami. Sklep z tapetami jednak odwiedzałam jeszcze kilka razy. Okazało się, że przy remoncie jednego pokoju, wyremontowałam także drugi i salon, i kuchnię… Ale byłam już mądrzejsza i zanim ruszyłam do sklepu po tapetę przedstawiałam wstępnie temat projektantce. Dogadywałyśmy się bardzo dobrze, bo miałyśmy podobne gusta.

Remont domu pomógł mi. Pokonałam kilka pierwszych ciężkich dni, potem byłam zmęczona, a następnie zajęłam się zaległymi sprawami. Tęskniłam za Martyną, ale najtrudniejszy był początek. Potem wiedziałam, że już poleci. Tym bardziej, że ona była bardzo zadowolona.