Jakie stroje kąpielowe wyszczuplają?

Nie da się ukryć, że duża część kobiet niestety ma kompleksy związane ze swoim wyglądem, najczęściej z tym jak wygląda ich ciało. Nic więc dziwnego, że sezon letni, a co za tym idzie znalezienie odpowiedniego stroju kąpielowego, bywa trudne. Nie trzeba się jednak martwić – w sklepach łatwo znaleźć wyszczuplające kostiumy kąpielowe. Czym więc kierować się wybierając taki strój?

Wyszczuplające stroje mogą mieć różne kroje

stroje kąpielowe wyszczuplająceJedną z najbardziej popularnych metod wykorzystywaną przez procentów odzieży są przeszycia na materiale, które sprawiają, że strój ładnie układa się na brzuchu i wyszczupla optycznie tę okolicę.Przede wszystkim, należy obalić pewien mit – stroje kąpielowe wyszczuplające wcale nie muszą być w kolorze czarnym. Oczywiście, czarne ubrania mogą lekko wyszczuplać, ale najważniejszą zasadą przy wyborze stroju kąpielowego jest jego krój. Jeżeli bardzo zależy nam by kolor stroju nas wyszczuplał można postawić na taki strój, który będzie posiadał ciemne elementy tylko w niektórych miejscach, najlepiej tam gdzie chcemy się wyszczuplić. Myśląc o wyszczuplającym kostiumie kąpielowym z pewnością mamy w głowie obraz stroju jednoczęściowego, jednakże można znaleźć stroje kąpielowe dwuczęściowe, które również ładnie podkreślają figurę. Można wybrać np. strój z dołem z wysokim stanem. Albo na odwrót – strój kąpielowy ze stanikiem z dłuższym stanem, ale z mocno odkrytymi plecami.

Mimo, że każda sylwetka rządzi się w pewien sposób pewnymi prawami jeżeli chodzi o dobranie odpowiedniego kroju stroju, to nie powinno się, a właściwie nie można zamykać się na inne kroje, kolory i wzory. Strój kąpielowy ma być wygodny i po prostu ma się nam podobać. Jeżeli jest to też strój kąpielowy wyszczuplający to jest to jego dodatkowy plus.