Jakie parametry powinno mieć okno?

Rosnących cen energii nie możemy powstrzymać, ale możemy przeciwdziałać rosnącemu zużyciu energii w naszych budynkach. Powinniśmy szczególną uwagę zwrócić nieszczelność okien, zwłaszcza tych sprzed kilkunastu lat. Skuteczna izolacyjność cieplna pozwala zaoszczędzić. Dzięki najnowszej technologii okna pozwalają obniżyć zużycie energii.

Parametry współczesnych okien

Estokna wodzisławetyczne i nowoczesne a zarazem bezpieczne i energooszczędne. Dzisiaj od okien wymaga się znacznie więcej niż kiedyś. Współcześnie okna to także element dekoracyjny naszego domu. Stoją na straży bezpieczeństwa mieszkańców oraz zapewniają ciszę i spokój wewnątrz budynku. Innowacyjna budowa gwarantuje możliwość projektowania wielkogabarytowych przeszkleń, jednocześnie zapewniając ich użytkownikom dużo więcej światła. Nowa linia okien dba o energooszczędność i ciepło oraz gwarantuje odporność nawet w obliczu skrajnych warunków atmosferycznych. To co wyróżnia okna wodzisław to to innowacyjna, wielokomorowa budowa profilu, która w połączeniu ze specjalnym systemem uszczelek zapewnia doskonałą izolacyjność termiczną. Głębokie osadzenie szyby zmniejsza liniowy współczynnik strat cieplnych. Precyzję wykonania gwarantują stalowe, ocynkowane wzmocnienia wielokrotnie gięte, które usztywniają konstrukcję. Aby okno spełniało swoje zadania musi być nie tylko estetyczne, ale również doskonale zaprojektowane od strony technicznej. Specjalny system uszczelek to gwarancja doskonałej izolacji.

Jak więc widać wybór okna do naszego domu jest naprawdę istotny. Jeśli wybierzemy pierwszego lepszego producenta okien możemy być niezadowoleni z produktu. Dlatego warto usiąść i poszukać najlepszego, ponieważ mamy wtedy pewność wysokiej jakości oferowanych przez niego okien oraz długoletnią gwarancję.