Jak stworzyć przytulne wnętrze za pomocą blatów

Praca architekta wnętrz, to nie tylko przysłowiowy etat czy profesja. To prawdziwa misja. Nierzadko kiedy klienci zgłaszają się do danego specjalisty, oczekują nie tylko dobrego projektu, dla konkretnej nieruchomości, ale przede wszystkim, chcą aby stworzyć miejsce funkcjonalne z duszą. 

Jasne blaty rozświetlają przestrzeń

blaty kuchenne LublinSwoją karierę zawodową rozpoczęłam jakieś dwadzieścia lat temu. Przez tak długi czas, moje doświadczenie, znacznie się rozszerzyło. Talent się pomnaża, z każdym nowym klientem. Ostatnio zgłosili się do mnie Państwo Kowalscy. Podczas pierwszej rozmowy telefonicznej, skierowali do mnie prośbę, odnośnie stworzenia im nowej kuchni w ich domu w Lublinie. Szczególnie zależało im na tym, żeby wymienić blaty. Na szczęście blaty kuchenne Lublin ma dobrej jakości. Według badań socjologicznych wynika, że jednym z najlepszych producentów są właśnie profesjonaliści z Lublina! Przejdźmy jednak do konkretu. Jeżeli chodzi o kuchnię Państwa Kowalskich to postawiliśmy przede wszystkim na jasne kolory i rozświetlenie pomieszczenia – kuchni. W pierwszej kolejności, rozpoczęliśmy pracę nad zamianą kolorystyczną ścian. Zrezygnowaliśmy z tapety ściennej, zastąpiliśmy ją zwykłą, dobrze kryjącą farbą. Drugą bardzo ważną rzeczą były oczywiście blaty – o czym wspomnieliśmy już wcześniej. Jak wiadomo, bez tego się nie obejdzie. Moim skromnym zdaniem architekta wnętrz, mogę powiedzieć, że powinny być one nie tylko ładne, estetyczne, pasujące do całości aranżacji, ale przede wszystkim powinny być zdrowe dla naszej skóry. Tworzywo, z którego będą konstruowane powinny być wolne od sztucznych substancji, które mogą potencjalnie przenikać do naszej żywności. Na szczęście udało nam się dobrać odpowiednie meble kuchenne dla naszych klientów. Blaty z Lublina są konstruowane z bezpiecznych produktów.

Uwielbiam swoją pracę z wielu powodów. Jednym z nich jest to, że przede wszystkim pomagam ludziom. Kwestia druga to to, że sprawia mi ona bardzo dużo satysfakcji. Nie jest nudna, a bardzo twórcza. Rozwój jest bardzo ważny w moim prywatnym życiu. Ta praca pozwala połączyć mi te dwie kwestie: rozwój i finanse.