Gdzie w Krakowie zrobić echo serca?

Ostatnio pediatra mojej córki zauważyła przy badaniu osłuchowym pewne szmery w jej sercu. Dała mi pilne skierowanie na wykonanie badania echa serca. Musiałam szybko znaleźć jakąś pracownię kardiologiczną, gdzie wykonają dziecku takie badanie. Ponieważ dopiero od niedawna mieszkałam w Krakowie nie miałam pojęcia, gdzie najlepiej się udać.

Znalazłam pracownię kardiologiczną w Krakowie

echo serca krakówPoszukiwania odpowiedniego gabinetu rozpoczęłam od internetu. Wpisałam w wyszukiwarkę frazę: echo serca kraków i zaczęłam przeglądać wyniki. Znalazłam jedną bardzo polecaną przez pacjentów pracownię kardiologiczną. Pacjenci pisali, że mają tam bardzo szybkie terminy na wykonanie echa serca. Kolejną ich zaletą jest fakt, że pracują tam świetni lekarze specjaliści, którzy przeprowadzają badanie bardzo dokładnie i szczegółowo. Zdecydowałam się zaufać pozytywnym opiniom pacjentów i zapisałam tam córkę. Rzeczywiście terminy były bardzo szybkie. Już kilka dni później byłam z córką w klinice. Badanie echa serca odbywało się w ciemni kardiologicznej. Córka położyła się na leżance, a lekarz rozpoczął badanie przykładać głowicę echokardiografu do jej serca. Badanie trwało dość długo i było bardzo dokładne. Przeprowadzał je lekarz specjalista kardiolog, który od razu przygotował dla mnie opis badania. Do opisu były załączone trójwymiarowe zdjęcia oraz wyniki parametrów.

Byłam bardzo zadowolona z badania echa serca w tym gabinecie kardiologicznym. Badanie było przeprowadzone bardzo rzetelnie i dokładnie. Od razu otrzymałam wyniki i nie musiałam czekać na opis. Użyty do badania sprzęt był najnowszej generacji i był bardzo dokładny. Dzięki temu wiem, że serce mojej córki zostało bardzo dobrze przebadane. Dużą zaletą tego miejsca jest również szybka dostępność terminów i brak kolejek.