fotografia ślubna - Sacalobra Wrocław

Fotografia ślubna – Sacalobra Wrocław to profesjonalna firma

Nadszedł ten dzień! Tak wyczekiwany i wyglądany przez cały rok. To jest dzień Twojego ślubu. Od czasu oświadczyn rozpoczęły się przygotowania do tego dnia.

Fotografia ślubna – Sacalobra Wrocław  to gwarancja dobrych zdjęć

 

Zaczęliśmy od poszukiwania obrączek. Odwiedziliśmy chyba każdego jubilera w tym mieście, aż w końcu zdecydowaliśmy się na jubilera, który wykona obrączki według naszego projektu. I nawet nie policzył dużo za taką usługę. Następnym krokiem było znalezienie sali na wesele. I scenariusz jak wyżej. Dużo odwiedzonych sal, aż w końcu wybraliśmy tą jedną która mieści się w starym zamku. Scenografia jest nieziemska. Kolejnym krokiem było znalezienie odpowiedniego zespołu. Ile my się rzępolenia nasłuchaliśmy, no głowa mała..

fotografia ślubna - Sacalobra WrocławWybraliśmy zespół mojej siostry szwagra kuzyna, który poprowadzi całość za bardzo rozsądną cenę. Ale największy koszmar to był wybór fotografa. Szukaliśmy ich wszędzie i z polecenia i na forach i po prostu w Internecie. Wtedy znajoma poleciła nam pewną firmę, która robiła zdjęcia na jej weselu. A mianowicie chodzi o fotografia ślubna – Sacalobra Wrocław. Spotkaliśmy się z nimi i okazali się mega profesjonalną firmą z wręcz cudownym portfolio. Tutaj taka mała dygresja dla wszystkich planujących ślub i wesele. Pamiętajcie, że fotografia ślubna jest bardzo fajną pamiątką na całe wasze życie. Fotografia ślubna – Sacalobra Wrocław gwarantuje w pełni profesjonalną usługę fotograficzną, której nie będziemy się wstydzić i będziemy z dumą pokazywać rodzinie i znajomym. Dobra zmykam na ślub, nie warto się spóźnić na swój własny.