zdjęcia ślubne

Fotograf ślubny Bydgoszcz – portrety na pamiątkę

Skoro już zapłaciliśmy nie małą kwotę za dobrego fotografa, przyszedł czas na wyselekcjonowanie zdjęć ślubnych z przeznaczeniem na portret, który z pewnością będzie wisiał w sypialni, jako wieczna pamiątka.

Obok tej pamiątki nie raz będą przebiegać nasze dzieci oraz wnuki. Nie mniej ważna od samej fotografii jest jej oprawa – fotograf ślubny Bydgoszcz. Dobrze żeby była prosta, elegancka i ponadczasowa. W tej kwestii od lat stosowany jest prosty sposób eksponowania zdjęcia poprzez obramowanie go, oprócz samej ramy, białym papierem tzw. passe-partout. Powoduje on efekt głębi na zdjęciach czy małych obrazkach, a w połączeniu ze zdjęciem czarno-białym efekt jest naprawdę niesamowity.
Dobrze jest też zrobić kilka fotografii na specjalnej sesji i po niej zastanowić się, które zdjęcie ślubne wybrać na portret. Pamiętajmy, aby zapytać fotografa o rozdzielczość zdjęcia tak, aby powiększone do rozmiarów obrazu na ścianę nie straciło na swojej jakości.

Odpowiednio dobrana rama do naszego zdjęcia ślubnego będzie charakterystycznym akcentem np. w sypialni, na którym każdy zawiesi wzrok.