Firma oferująca dmuchane tory przeszkód

 

Wielkimi krokami zbliżają się szóste urodziny mojego syna. Już od kilku miesięcy rozmyślałam, co mu przygotować. Niestety przez ostatnie dwa lata, pech chciał, że syn był chory i musieliśmy imprezy odwoływać. Dlatego w tym roku zapragnęłam, by były to wyjątkowe urodziny, który zapamięta na lata. Listę gości zrobiliśmy wspólnie, syn podał mi imiona koleżanek i kolegów z przedszkola, które chciałby zaprosić, a resztą miałam zająć się ja.

Dmuchane tory przeszkód idealne na imprezy rodzinne

dmuchany tor przeszkódDzięki inspiracjom na pewnym forum poświęconym matkom w naszym mieście, udało mi się dostać namiar na firmę, która pomaga w organizacji takich imprez. Chciałam, aby był animator, dzięki temu dzieci miałyby cały czas zorganizowany czas. Wszystko się dobrze składa, bo mieszkamy w domku, mamy duży ogród więc możliwości zabaw mieliśmy sporo. A i urodziny pod koniec czerwca to idealny czas na zabawy typowo w ogrodzie. Po skontaktowaniu się z firmą, okazało się, że oprócz animatora, można wypożyczyć dmuchany tor przeszkód. Skonsultowałam się z mężem i uznaliśmy, że będzie to coś co przypadnie do gustu wszystkim gościom, a szczególnie synowi, który uwielbia tego typu zabawy. Okazało się, że dmuchany plac jest tak duży, że spokojnie mogą z niego korzystać dorośli. Wybraliśmy jeszcze kilka atrakcji, takich jak wata cukrowa, ale myślę, że dmuchanego placu nic nie przebije.

W dniu urodzin od rana przyjechała firma, by wszystko przygotować. Przyznam, że nie spodziewałam się, że cały dmuchany tor będzie tak ogromny. Na mnie robił ogromne wrażenie, a co dopiero dla sześciolatków. Syn, kiedy wyszedł na ogród, nie mógł uwierzyć, że to dzieje się na jego podwórku. Z niecierpliwością wyczekiwał godziny, w której przyjdą znajomi i będą mogli tor wypróbować.

Źródło danych: https://apocalypto.pl/