Drukowane naklejki na folii

 

Żyjemy w czasach bardzo ekspresyjnych, co prawda nie są to już różowe lata siedemdziesiąte, lecz współczesny XXI wiek i ludzie wyrażają się na coraz to więcej nowych sposobów. Współczesność daje nam możliwość wyrażania siebie i własnych poglądów już nie tylko przez ubiór, fryzurę, muzykę jakiej słuchamy, czy pisanie sloganów na murach lub wieszanie często malowanych ręcznie plakatów.

Naklejki foliowe – małe dzieła sztuki

druk naklejek na foliiCodziennie obcujemy z radiem, telewizją czy Internetem, gdzie ten ostatni przekaźnik publiczny trafia do najszerszego grona. W końcu w Internecie nic nie ginie. Jest tak głównie za sprawą mediów społecznościowych, a przykre jest to, że część ludzi tak bardzo się na nich skupia i w nie wsiąka, że zapomina, iż życie to coś więcej niż szklany ekran telefonu lub monitor komputera. Bardzo szanuję ludzi, którzy wciąż wyrażają się w bardziej kreatywny sposób, a jednym z moich ulubionych patentów jest wyjątkowy druk naklejek na folii, które potrafią przykuwać uwagę będąc przyklejonymi w odpowiednim miejscu. Owszem, wiem, że niektóre wlepki są wulgarne i przyklejane tam gdzie nie powinny, jednak i one są w pewnym sensie mała sztuką. Zazwyczaj każda z nich jest staranie przygotowana i niesie za sobą jakiś pozytywny przekaz, co w całości potrafi cieszyć oko. Naklejki są bardzo uniwersalne, bo nie zawsze muszą nieść jakąś osobistą ekspresję, bardzo często są one też stosowane jako przekaźnik prostych informacji.

Myślę, że każdy z nas napotkał na swojej drodze jakiś słup, drzwi, gablotę czy chociażby miał w ręku jakieś opakowanie na którym znajdowała się naklejka. Większość z nas przechodzi obok nich obojętnie, lecz proponuje spróbować czasami docenić pracę twórcy i przyjrzeć się im uważniej. Dla tych którzy potępiają ten sposób wyrażania siebie i swojej opinii, widząc obklejone windy i inne miejsca które powinny zostać nietknięte, niech spojrzą na to z innej perspektywy. Dla was naklejka to najczęściej źródło krótkich, ważnych informacji, także też ją doceńcie.